Ranking najlepszych aplikacji bukmacherskich – które najlepiej sprawdzają się w akcji?

W dzisiejszych czasach, w dobie rozwoju technologii oraz gwałtownego wzrostu znaczenia Internetu w naszym życiu codziennym, podstawą stało się oferowanie przez bukmacherów zdalnego dostępu do ich usług, z poziomu telefonów, tabletów i innych urządzeń przenośnych. Doprowadziło to do powstawania aplikacji mobilnych każdego z nich. Po co tak właściwie one są i których bukmacher posiada tę najlepszą? O tym opowiemy w naszym artykule, prezentując w nim też ranking bukmacherów ze zdecydowanie najlepszą apką mobilną.

ranking najlepszych aplikacji bukmacherskich
Ranking najlepszych aplikacji Polskich bukmacherów

Zalety bukmacherskiej aplikacji mobilnej

Dobra aplikacja mobilna potrafi być świetnym narzędziem w rękach zarówno bardziej, jak i mniej doświadczonego bukmachera. Z założenia ma dawać dostęp do wygodniejszego obstawiania, jednocześnie powalając na posiadanie bukmachera „w kieszeni”. Do ich najważniejszych zalet należą:

  • Możliwość bardzo szybkiego i prostego obstawiania – wystarczy kilka stuknięć w ekran, by złożyć zakład – to bardzo ważne zwłaszcza w przypadku spotkań w formule na żywo,w których bardzo istotne jest szybkie reagowanie na aktualną sytuację w danym meczu.
  • Szybkie zarządzanie saldem gotówkowym – dobra aplikacja pozwala na błyskawiczne doładowywanie własnego konta, dzięki czemu nie zostaniemy zaskoczeni brakiem pieniędzy na nim. Każdy Polski bukmacher, który posiada aplikację ma również opcję szybkich przelewów.
  • Dostępność w każdej chwili i każdym miejscu – nie musimy być w domu i przed komputerem, by obstawiać. Dzięki aplikacji mobilnej, możemy to robić z dowolnego miejsca na świecie, nawet będąc w ruchu – to wygodne, praktyczne i użyteczne. 
  • Transmisje na żywo – wybrani bukmacherzy dają możliwość oglądania transmisji telewizyjnych spotkań sportowych, również w obrębie swoich aplikacji mobilnych.
  • Błyskawiczne powiadomienia push – te są w stanie informować nas o najważniejszych wydarzeniach w obrębie spotkań, którymi jesteśmy zainteresowani, ale i o realizacji naszych kuponów.

Bonus 29 PLN bez depozytu w STS!

Kod promocyjny: BETONLINE

Ranking – Top 5 najlepszych bukmacherskich aplikacji mobilnych

W przygotowywaniu tego rankingu braliśmy pod uwagę wszystkie najważniejsze aspekty aplikacji mobilnych, w tym przede wszystkim liczbę dostępnych funkcji, przystępność interfejsu oraz wygodę i szybkość korzystania z nich. Poniższe aplikacje działają nie tylko najsprawniej, ale też są proponowane przez legalnych bukmacherów zasługujących na największą uwagę. 

1. Aplikacja bukmachera STS

Aplikacja bukmachera STS należy do najlepiej przemyślanych, głównie pod względem interfejsu. Dzięki niej możemy robić dokładnie to samo, co w głównym serwisie buka, obstawiając nie tylko klasyczne spotkania, ale też sporty wirtualne i alternatywne, jak również usługę Betgames. Co ważne, całość daje dostęp do mnóstwa statystyk, opcji czatu, a wszystkie informacje prezentuje w sposób przejrzysty i czytelny. Pozwala na natychmiastową wpłatę i – jako jedna z nielicznych – oglądanie transmisji sportowych wybranych rozgrywek.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl100 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

2. Aplikacja bukmachera Fortuna

Aplikacja Fortuny jest największą konkurentką apki STSPodobnie, jak ona, daje dostęp do transmisji telewizyjnych (dla wszystkich obstawiających) oraz możliwości korzystania z pełnej oferty przedmeczowej i „live” bukmachera. Warto wspomnieć również o możliwości korzystania z programu lojalnościowego, powiadomieniach push, natychmiastowych wpłatach i wypłatach oraz pełnej historii kuponów, pozwalających śledzić nasz progres i analizować nasze decyzje.

3. Aplikacja bukmachera Betclic

Apka Betclic została zaprojektowana w bardzo dobry sposób, a jej główną zaletą jest prosty interfejs, przyjazny również dla początkującego użytkownika. Wszystko mamy tu pod ręką, wliczając w to historię kuponów, rozległe statystyki związane z meczami, a także pełną ofertę przedmeczową i live. Dodatkowo można dzięki aplikacji Betclic Polska korzystać z opcji cash-out i błyskawicznych płatności. Na minus działa jedynie brak wyszukiwarki, która umożliwiałaby wyszukanie interesującego nas spotkania.

Betfan kod promocyjny na bonus
Bukmacher Betfan – kod promocyjny na zakład bez ryzyka

4. Aplikacja bukmachera LV Bet

Choć LV Bet długo zwlekał z wprowadzneiem swojej aplikacji, zrobił to w sposób bardzo dobry – ta daje dostęp do szeregu ciekawych funkcjonalności, w tym do błyskawicznych płatności oraz pełnej oferty zakładów przedmeczowych i live, również w kategorii sportów wirtualnych. Apka powstała w ciemnej stylistyce i jest bardzo dobrze zorganizowana.

5. Aplikacja bukmachera forBet

Apka forBetu daje nam dostęp do wszystkiego, co powinna ofertować tego typu aplikacja. Możemy tu więc korzystać z pełnej oferty zakładowej bukmachera, ale także do powiadomień push, szybkich płatności, match trackera z wizualizacjami kolejnych spotkań oraz użytecznej w analityce historii kuponów.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button