Szybka rejestracja u bukmachera – gdzie najlepiej?

Od kliku już lat, branża zakładów bukmacherskich mocno się rozwija. Można powiedzieć, że wszystko dzięki unormowaniu prawa i wprowadzeniu nowelizacji do Ustawy Hazardowej. Weszła ona w życie w 2017 roku i od tego czasu przybywa firm bukmacherskich, a także aktywnych graczy. Obecnie mamy już osiemnaście legalnych podmiotów, oferujących obstawianie meczów. Przy takiej możliwości wyboru, każdy z nich walczy o potencjalnego, nowego typera. Spory wpływ na skorzystanie z danej oferty, bądź jej ominięcie ma proces rejestracyjny. Dlatego postanowiliśmy dzisiaj opisać szybką rejestrację u bukmacherów.  Czym ona jest i które firmy w Polsce ją oferują?

szybka rejestracja u bukmachera
Szybka rejestracja u bukmachera – gdzie najlepiej?

Rejestracja konta u bukmachera – rodzaje

Zacznijmy może od tego, jakie możliwości dają bukmacherzy w Polsce przy zakładaniu konta do obstawiani zakładów. Gracze mogą skorzystać ze skróconej, szybkiej rejestracji, a także z pełnej wersji po jego weryfikacji, która trwa zwykle kilka godzin. Czym one się właściwie różnią?

Szybka rejestracja konta bukmacherskiego

Na pierwszy ogień weźmiemy nasz główny temat, czyli szybką rejestrację. Zakładając konto w ten sposób, wystarczy podać bukmacherowi tylko podstawowe dane. Chodzi tutaj w szczególności o dane do logowania, jak login i hasło, ale również dane osobowe. Nowi typerzy muszą więc podać: imię i nazwisko, adres zamieszkania, obywatelstwo, PESEL, numer telefonu, a także e-mail. Te podstawowe informacje wystarczą bukmacherowi, aby konto takiego gracza zostało pomyślnie założone. Gdy wypełnicie rubryki z tymi danymi, a także zatwierdzicie formularz, to wystarczy poczekać na maila z linkiem aktywacyjnym i gotowe. Kilka minut i tak naprawdę można już obstawiać.

Bonus 29 PLN bez depozytu w STS!

Kod promocyjny: BETONLINE

Należy jednak pamiętać, że istnieją pewne ograniczenia przy korzystaniu z oferty po założeniu konta przy pomocy szybkiej rejestracji. Chodzi tutaj przede wszystkim o wypłacanie środków z konta depozytowego, a także o limity dzienne.

Pełna rejestracja z weryfikacją konta

Pełna rejestracja – jak sama nazwa wskazuje – to coś ponad to, co w szybkiej wersji. Gracze, którzy od razu zdecydują się na ten krok muszą podać nieco więcej informacji na swój temat. Przede wszystkim chodzi o dodanie skanu, bądź zdjęcia swojego dokumentu tożsamości, a także numeru konta bankowego. Po co one bukmacherowi? Dokument potwierdzający nasze dane potrzebny jest do weryfikacji konta – firma sprawdza, czy podaliście prawdziwe dane, a także to, czy macie ukończone 18 lat. Jeśli tak, to po zatwierdzeniu wszystkiego, również otrzymacie maila aktywacyjnego i konto czeka na korzystanie z niego.

Tutaj proces rejestracyjny nieco się może wydłużyć – wszystko przez sprawdzanie waszych danych przez bukmachera. Posiadając ten rodzaj konta macie dostęp do wszystkich funkcji, które oferuje zakład bukmacherski.

Bukmacherzy z szybką rejestracją

Nadszedł czas na szybką rejestrację u bukmacherów, podpartą konkretnymi przykładami.  Jacy bukmacherzy internetowi są warci założenia konta. Gdzie skorzystacie ze skróconego formularza i założycie konto w kilka minut?

STS

Konto tymczasowe, czyli to, założone przy pomocy szybkiej rejestracji, stworzycie w STS. Bukmacher ten pozwala na posiadanie takiego konta bez jakichkolwiek ograniczeń. Ponadto jest on jedyną firmą, która przyznaje wszystkie bonusy startowe, wliczając nawet freebet – wszystkim tym, którzy założyli niepełne konto. Jedynym ograniczeniem jest limit dzienny na grę – 5000 złotych. Konto tymczasowe STS jest bardzo często wykorzystywane przez początkujących graczy, jednak szybko okazuje się, że pełna weryfikacja daje typerom o wiele więcej możliwości.

Fortuna

Nieco inaczej do szybkiej rejestracji podchodzi Fortuna, czyli drugi najpopularniejszych bukmacher w naszym kraju. Pozwala on na posiadanie konta tymczasowego tylko przez 28 dni. Po tym czasie zostanie ono zablokowane i usunięte, nawet, jeśli znajdowały się na nim zebrane środki pieniężne. Ponadto limit dzienny wynosi również 5000 złotych, jednak tutaj typerzy nie otrzymają freebetu 2800 punktów Klubu Fortuna Plus, jeśli nie dokończa rejestracji, czyli nie wrzucą zdjęć swojego dowodu tożsamości.

LV BET

W LV BET konto tymczasowe może być otwarte non stop. Nie ma żadnych wymogów – jedynie bez konta pełnego nie zleci się wypłaty na konto bankowe – jak to w przypadku wszystkich innych bukmacherów. Do tego dochodzi dzienny limit 5200 złotych, czyli nieco więcej niż w poprzednich przypadkach. LV BET słynie z bonusów, jednak bez dokonania pełnej rejestracji, nowi gracze otrzymają tylko bonus od dwóch pierwszych depozytów – bez cashbacku, a także freebetu. Nie można również uczestniczyć w symulowanych grach karcianych, które są dostępne na stronie bukmachera.

Betclic

Kolejny legalny bukmacher z szybką rejestracją, to Betclic. Pozwala on na istnieje konta założonego przy pomocy szybkiej rejestracji przez 90 dni. Każdemu z tych graczy przysługuje bonus – najwyższy zakład bez ryzyka na rynku – do nawet 550 złotych. Limit dzienny jest tutaj standardowy – do 5000 złotych.

Betfan

Pozostał nam jeszcze Betfan, w którym konto tymczasowe można mieć bez ograniczeń. Gracze zakładający tam konto mogą liczyć na standardowe bonusy, zatem nie ma tutaj rozgraniczenia pomiędzy konto tymczasowe, a stałe. Wszyscy dostają bonus od wpłat, a także zakład bez ryzyka. Jedynym nałożonym nakazem jest maksymalny limit dzienny wynoszący również 5000 złotych.

Pozostali „bukmacherzy bez dowodu”

Powyżej wskazaliśmy najpopularniejsze firmy, które oferują szybki proces rejestracyjny. Nie są one jednak jedyne na rynku. Poza nimi, również poniższa ósemka pozwala na takie rozwiązanie.

BukmacherCzas na aktywację pełnego kontaLimit dzienny
PZBUKBrak limituBrak limitu
TotolotekBrak limituDo 5000 złotych
Totalbet90 dniDo 5000 złotych
Superbet90 dniDo 5000 złotych
eWinner28 dniDo 5000 złotych
NoblebetBrak limituDo 5200 złotych
BetX30 dniDo 5000 złotych

5 / 5. Ocen: 5

Zakłady bukmacherskie

Back to top button