Las Vegas – stolica hazardu a pandemia

Każdy z nas zna to osławione miasto ,,grzechu”, które dziesiątki lat temu było zwykłym miasteczkiem. Jednak w ostatnim czasie zaszło sporo zmian – więc jakie zmiany spowodowała pandemia w tym osławionym mieście? 

Las Vegas – stolica hazardu a pandemia

Pandemia spowodowała spore straty

Nie da się ukryć, że covid-19 wywołał spore straty, ponieważ rząd federalny faktycznie zamknął większość działalności w Las Vegas, nie wspominając o tym, że źródło dochodów Las Vegas wyschło niemalże całkowicie z powodu braku turystów – nawet ludzie z USA nie podróżują teraz tak często, z obawy przed zarażeniem. Wiele lokali, w których biznes był uzależniony od turystów, faktycznie upadło i może już nie być otwarte. 

Kiedy Las Vegas otworzy się ponownie na turystów?

Jest to mało prawdopodobne, że będzie to w najbliższym czasie, ponieważ musimy liczyć się z tym, że transport międzynarodowy nie rozkręci się ponownie przed 2022 rokiem – naprawdę nie możemy zagwarantować, że szczepionka będzie wystarczająco skuteczna, aby ugasić pandemię w wielu miejscach naraz. Wielu ekspertów mówi, że nigdy nie powrócimy do standardów podróżowania przed 2019 rokiem, a obecna sytuacja, gdzie loty międzynarodowe są bardzo trudne do zrealizowania mogą stać się rzeczywistością. Jest bardzo prawdopodobne, że do około 2023 roku sytuacja będzie już opanowana, tak że dla mas, które podróżowały tam przed ogłoszeniem pandemii, normalna podróż do Las Vegas stanie się rzeczywistością. 

O czym trzeba pamiętać, jeśli planujesz przyjechać do Las Vegas?

Grając w Las Vegas, należy zawsze zakładać, że stracisz wszystkie pieniądze. Pamiętaj, poker jest grą bardzo trudną do przewidzenia, dlatego odpowiednie umiejętności są niezbędne. Każdy, kto przyjeżdża do Las Vegas, prawdopodobnie usiądzie przy przynajmniej jednym stole. Jeśli jednak nie będziesz odpowiednio zarządzać swoimi środkami, stracisz wszystko. Każdy gracz w pokera wie takie rzeczy jak zarządzanie swoimi funduszami, ale wielu graczy zwykle to nie obchodzi. To bardzo zła cecha, bo w pewnym momencie tacy gracze mogą się obudzić bez pieniędzy.

Odłóż więc określoną kwotę pieniędzy, którą chcesz wydać (najlepiej gotówkę), a najlepiej będzie, jeśli pojedziesz tam z grupą znajomych, ponieważ wtedy też ciężej będzie cię oszukać. Naturalnie przed wyjazdem też warto jest znaleźć najlepsze miejsca, które warto zwiedzić w Las Vegas. Pamiętaj jednak o tym, aby nie nabierać się na reklamy w stylu ,,kliknij tutaj aby zobaczyć najlepsze casino online”, ponieważ zazwyczaj oferują one miejsca, które są średnio popularne. Naturalnie jeśli chcesz z nich korzystać, to twoja wola, my cię nie będziemy stopować.

Czy warto pojechać do Las Vegas po pandemii?

Otóż tak naprawdę to zależy od ciebie, ponieważ zaraz po pandemii Las Vegas będzie bardzo spragnione turystów, przez co ceny będą bardzo atrakcyjne, choć z drugiej strony trzeba też uważać na naciągaczy, z racji tego że wiele miejsc po pandemii w Las Vegas może ponownie się już po prostu nie otworzyć.

5 / 5. Ocen: 1

Zakłady bukmacherskie

Back to top button