Który legalny bukmacher jest aktualnie najlepszy?

A może warto zarejestrować się w jednym z topowych podmiotów hazardowych, które działają na terenie naszego kraju? Jakie firmy bukmacherskie są nie tylko legalne, ale dodatkowo na tyle hojne, by istotnie zainteresować się ich ofertą? Zebraliśmy wiele ważnych informacji, na bazie których powstał poniższy merytoryczny artykuł. Serdecznie zachęcamy do jego przeczytania.

Fortuna

Zdumiewa Cię to, jak dużo jest obecnie polecanych podmiotów hazardowych? Branża bukmacherska dynamicznie się rozwija. Wszystko wskazuje zaś na to, że to dopiero początek. Na rynku zakładów wzajemnych co rusz pojawiają się nowe firmy bukmacherskie. Wielu Klientów przede wszystkim stawia jednak na takie brandy, które mają już wypracowaną markę. W tym gronie na pewno znajduje się zaś Fortuna. Czym cechuje się ta firma bukmacherska? Warto zaznaczyć, że ten podmiot hazardowy działa oczywiście w 100% legalnie. Dodatkowo oferowane na co dzień zakłady możesz obstawiać na szereg sposobów. M.in. w punktach stacjonarnych. Dodatkowo Fortuna oferuje możliwość typowania przez sieć albo opcję skorzystania z nowoczesnej aplikacji mobilnej. Na pewno opinie o eFortuna są bardzo przychylne. Wszak dzięki temu możesz obstawiać o każdej porze dnia i nocy. Bez konieczności wychodzenia ze swojego domu albo mieszkania. Dlaczego jeszcze ta firma bukmacherska nie narzeka aktualnie na brak zainteresowania swoimi usługami? Warto zwrócić uwagę na świetne warunki bonusowe. Każda nowa osoba może zainkasować np. promocję bez depozytu. Wystarczy zarejestrować się, a potem wpisać odpowiedni kod. Dzięki temu zainkasujesz 2800 oczek lojalnościowych, które można wymienić potem na zakład bez ryzyka (20 PLN). Następnie czeka na Ciebie zwrot za pierwszy przegrany kupon do poziomu 600 PLN.

sts online nowy bonus
Nowa oferta darmowych bonusów w STS online

STS

Warto zainteresować się także tym podmiotem hazardowym. Bardziej doświadczonym graczom oczywiście nie trzeba go przedstawiać… Wszak marka STS jest znana. Ta firma hazardowa działa na rynku od 1997 roku (Fortuna jest zaś o rok starsza). Ci doświadczeni, legalni bukmacherzy od dawna cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem Polaków. Nie może to jednak zaskakiwać. Wiesz już o głównych zaletach Fortuny. Jeśli chodzi o STS, to ta firma bukmacherska nie tylko działa legalnie. Także tutaj możesz liczyć na wiele hojnych bonusów. Aktualna oferta powitalna szczególnie zaś robi duże wrażenie. Wszak możesz zainkasować w sumie 1500 PLN. Wystarczy tylko zarejestrować się, a potem w ciągu jednego miesiąca wpłacić trzy depozyty.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod
STS.pl1640 PLN w bonusach!BETONLINE
Superbet.pl34 PLN freebetBETONLINE
eFortuna.pl2230 PLN w bonusachBETONLINE
Betfan.pl600 PLN cashbackBETONLINE

Betfan

W gronie polecanych firm hazardowych (przez ekspertów oraz tak samo innych Klientów) jest także Betfan. Ten podmiot bukmacherski nie ma aż tak dużego doświadczenia, ale i tak systematycznie zdobywa nowych użytkowników, którzy są potem bardzo zadowoleni z usług. Warto zaznaczyć, że Betfan działa legalnie. Tak samo, jak Fortuna oraz STS, oferuje możliwość obstawiania na trzy sposoby. Niedawno ten buk otworzył bowiem pierwszy stacjonarny punkt przyjmowania zakładów. Oferta powitalna? Nowy Klient może zainkasować np. cashback do 600 PLN.

5 / 5. Ocen: 1

Zakłady bukmacherskie

Back to top button