Jak grać u bukmachera, żeby zmaksymalizować swoje szanse na wygraną?

Przez ostatnie tygodnie to był dla Ciebie temat zdecydowanie numer jeden? Chcesz bowiem wejść do świata hazardu z przytupem? Nie wiesz jednak, co trzeba koniecznie zrobić, aby mieć szanse na jak najbardziej zadowalające wyniki? Sprawdź nasz poradnik. Zapoznaj się ze wskazówkami i postaraj się stosować je w praktyce. To powinno pomóc Ci w osiągnięciu lepszych rezultatów pod kątem typowania w podmiotach bukmacherskich.

Przede wszystkim musisz wybrać legalnego buka…

Dużo osób (co nie jest niestety do końca zrozumiałe) bagatelizuje tę kwestię. To trochę tak, jakby biegacz chciał wygrywać zawody, ale nie miałoby dla niego znaczenia to, jakie buty wybierze itp. Selekcja podmiotu hazardowego jest istotna. Zakładamy, że masz zamiar inwestować legalnie, prawda? W takim razie firma bukmacherska powinna działać zgodnie z przepisami. Obecnie najpopularniejszym bukmacherem na naszym rynku jest STS. Możesz typować oferowane przez niego wydarzenia na wiele sposobów. Nie tylko w punktach stacjonarnych, czy przez sieć. Do wyboru jest także aplikacja mobilna STS. Dlaczego jeszcze warto zdecydować się na ten podmiot hazardowy? Tutaj chodzi nie tylko o uniwersalność. Ta firma bukmacherska działa w 100% legalnie. Możesz zatem śmiało zarejestrować konto, a potem np. zrealizować pierwszy depozyt. A jak to zrobisz, to czeka na Ciebie podwojenie wpłaty. Oferowany obecnie przez STS bonus powitalny działa do poziomu 1200 PLN.

sts bonus 2020 za darmo
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Obstawiaj single, tylko z jednego sportu!

Zarejestrowałeś się już w tym podmiocie hazardowym? A może będziesz obstawiać w punktach stacjonarnych? Tak czy siak, właściwa strategia jest tutaj wyjątkowo kluczowa. O tym aspekcie nie możesz zapominać. Chcesz zmaksymalizować swoje szanse w tym podmiocie hazardowym? Jednocześnie masz zamiar mocno zminimalizować ryzyko? W takim położeniu na pewno warto obstawiać single. Na Twoim kuponie solo będzie zatem tylko jedno wydarzenie. Dzięki temu Twoje szanse na wygraną będą przez to większe. Im więcej wydarzeń na kuponie, tym pod tym kątem gorzej. Poza tym będziesz miał odpowiednio dużo czasu, aby sprawdzić wszystkie istotne informacje dotyczące konkretnego singla. Rekomenduje się także typowanie wydarzeń wyłącznie z jednego sportu. Postaraj się grać np. jedynie piłkę nożną. Do osiągania dobrych wyników potrzebne są m.in. bieżące informacje. A jeśli będziesz obstawiał kilka sportów jednocześnie, to nie starczy Ci czasu, by wszystko „ogarniać”.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Możesz spróbować sił także w innej dziedzinie

Chcesz spróbować czegoś innego? Niektórzy odstawiają zakłady bukmacherskie na bok. Szczególnie że mogą np. skoncentrować się na grach Lotto online. Na stronie internetowej https://www.lotto.pl/ możesz nie tylko skreślać numery (w rozmaitych grach i gierkach). Poznasz także np. zasady gry w Eurojackpot, ewentualne poziomy wygranych itp. Są tam informacje na wszystkie tematy, które mogą być interesujące dla graczy. Początkujących i tych, którzy mają w tej dziedzinie już nieco więcej doświadczenia. Co ważne, obstawianie gier Lotto online jest w 100% legalne.

5 / 5. Ocen: 1

Zakłady bukmacherskie

Back to top button