Bukmacherzy online – ranking najlepszych firm

Jesteś ekspertem od futbolu? A może jak mało kto znasz się na rozgrywkach NBA? Możesz to sprawdzić, a przy okazji zanotować bardzo dobre wyniki. Trzeba tylko wybrać (na sam początek) odpowiedni podmiot hazardowy. Które firmy bukmacherskie są w tym momencie na samym szczycie, jeśli chodzi o różne rankingi i klasyfikacje?

STS

Liderem jest ta firma bukmacherska. Raczej nie zmieni się to w ciągu kilku najbliższych lat. Ten podmiot hazardowy działa na rynku zakładów wzajemnych od 1997 roku. Ma bardzo mocną pozycję. STS to doświadczenie i duża renoma. Dodatkowo to sponsor reprezentacji narodowej w piłce nożnej mężczyzn i firma, która jest notowana na giełdzie. Jak to jest zaś z bonusami? Zastanawiasz się nad STS i BetX? W przypadku tego drugiego podmiotu hazardowego warto oczywiście wpisać betx kod promocyjny w czasie rejestracji. Tutaj jest jednak dokładnie tak samo. Czyli w czasie zakładania konta zadbaj o odpowiedni kod promocyjny. Dzięki temu uzyskasz pełną ofertę powitalną. W tym momencie STS oferuje aż 1660 PLN na start. Na pierwszy ogień idzie zakład bez ryzyka do 100 PLN. Potem możesz jeszcze zainkasować 1500 PLN w formie trzech bonusów za trzy kolejne depozyty. A „na deser” do zainkasowania jest 60 PLN za wykonanie kilku zadań o tematyce bukmacherskiej.

BetX i jego najnowszy bonus

Myślisz także nad takim podmiotem hazardowym? To kolejna legalna firma bukmacherska. Dodatkowo bardzo hojna. Na płaszczyźnie bonusowej BetX na pewno nie ma się czego wstydzić! Nowy klient może otrzymać aż 800 PLN. Z czego jednak dokładnie składa się oferta powitalna? Pierwszy betx bonus to cashback 50% do 250 PLN. Potem możesz jeszcze otrzymać kolejno freebet 50% do 250 PLN i bonus 50% od depozytu (także do 250 PLN). Na co jeszcze można tutaj liczyć? Nowy gracz może otrzymać 30 PLN. Aby tak się stało, trzeba przejść weryfikację, wpłacić pierwszy depozyt, a także wyrazić zgody marketingowe. To jednak nie koniec bardzo dobrych wiadomości. Statystyki wyraźnie pokazują, że coraz więcej Polaków gra dzięki aplikacji mobilnej. W BetX także masz taką możliwość! Wystarczy tylko ją pobrać i u siebie zainstalować. A jak to zrobisz i postawisz premierowy zakład, to otrzymasz dodatkowo od tej nowoczesnej firmy bukmacherskiej 20 PLN.

Co oferuje Etoto?

Ta firma bukmacherska również ma bardzo wielu klientów. Chcesz tam grać online? Możesz bez żadnych wątpliwości dokonać rejestracji. Wszystko dlatego, że Etoto jest legalne. A później możesz liczyć na znakomite bonusy na dzień dobry. W pierwszej kolejności do zainkasowania jest 200% do 100 PLN. Jakie są tutaj warunki? Trzeba tylko zarejestrować się, a potem wpłacić depozyt. Nie brakuje także promocji dotyczącej aplikacji mobilnej. Tak samo, jak w poprzednim przypadku. Jeśli zatem chcesz wypróbować to, jak działa aplikacja mobilna tego podmiotu hazardowego, to możesz przy okazji zainkasować 20 PLN.

Należy zaznaczyć, że w gronie bardzo polecanych podmiotów bukmacherskich znajdują się również m.in. Fortuna, Betclic, LV BET, czy Fuksiarz.

5 / 5. Ocen: 1

Zakłady bukmacherskie

Back to top button