Jakie bonusy są oferowane przez firmy bukmacherskie?

Dobre firmy bukmacherskie w Polsce przyciągają – na rozmaite sposoby – do siebie Klientów. M.in. poprzez urozmaiconą ofertę. W końcu grać można rozmaite dyscypliny. Nie tylko najbardziej popularne, ale także te niszowe. Tak samo, jak eventy rozrywkowe, a nawet… polityczne. Co jeszcze przekonuje ludzi do założenia konta w konkretnym buku online? Na pewno są to oferowane bonusy. Tych promocji jest zaś naprawdę sporo! Na co konkretnie można jednak liczyć?

jakie bonusy w firmach bukmacherskich
Jakie bonusy powitalne oferują Polskie firmy bukmacherskie?

Bonusy powitalne dla nowych użytkowników

Chyba najbardziej znane są właśnie bonusy powitalne. Najlepsze w Polsce firmy bukmacherskie zdają sobie sprawę, że obecnie jest to standard. Dużo osób (szczególnie początkujących) zastanawia się, czy tutaj nie ma jakiegoś haczyka. Na szczęście wszystko jest legalne i bezpieczne. Profesjonalni bukmacherzy online chcą po prostu przyciągnąć do siebie jak najwięcej nowych Klientów. Liczą, że w przyszłości na nich zarobią. Nie da się ukryć, że przede wszystkim o to tutaj chodzi – w dłuższej perspektywie czasu. Klienci mogą jednak na tym i tak skorzystać. A w przyszłości to oni mogą regularnie wygrywać z konkretną firmą bukmacherską (trzeba tylko stosować się do kilku najważniejszych zasad).

Najważniejsze jest to, że takie bonusy powitalne są legalne. Przykładowo nowe bonusy bukmachera Fortuna to nie tylko premia za wpłatę depozytu ale także darmowy zakład w wysokości 200 pLN. Okazuje się, że firmy bukmacherskie oferują kilka różnych opcji. Można np. zdecydować się na bonus, którego wysokość jest zależna od wpłaconego depozytu. Bardzo popularne są promocje gwarantujące podwojenie premierowej wpłaty. Ważne jest to, by starać się w całości wykorzystać oferowane opcje. Jeśli zatem możesz otrzymać 100% do 200 PLN, to wpłać 200 PLN.

Bonus 29 PLN bez depozytu w STS!

Kod promocyjny: BETONLINE

Wtedy będziesz miał na koncie 400 PLN. Jeśli zaś wpłacisz np. 250 PLN, to i tak do Twojego konta zostanie dopisane 200 PLN (łączna suma będzie zatem wynosiła 450 PLN). Można także zdecydować się na freebety. Są to darmowe zakłady. Można je postawić na dowolne wydarzenia. To, co wygrasz na czysto, jest Twoje. To popularna forma bonusu powitalnego wśród użytkowników, ponieważ tak naprawdę niczym nie ryzykujemy, a możemy tylko zyskać.

Promocje dla stałych userów

Nie tylko osoby początkujące mogą liczyć na bardzo dużo ofert specjalnych. Przykładowo za obstawianie zakładów w aplikacji mobilnej bukmacherów. Na szczęście firmy bukmacherskie myślą także o lojalnych użytkownikach. Czasami oferują zatem bonusy dedykowane dla konkretnej osoby. Nie są to promocje, z których można zatem korzystać masowo. Ma do nich dostęp np. tylko jedna osoba. Niektórzy bukmacherzy online oferują pieniądze np. z okazji urodzin. Inni wtedy, kiedy konkretna osoba dawno już nie grała i nie korzystała z oferty danej firmy bukmacherskiej.

Betfan kod promocyjny na bonus
Bukmacher Betfan – kod promocyjny na zakład bez ryzyka

Na co można liczyć? Opcje są bardzo podobne w porównaniu do powyższych. Możesz zatem otrzymać m.in. podwojenie kolejnego depozytu. Trzeba jednak od razu w tym miejscu zauważyć, że te pieniądze nigdy nie są do końca darmowe. Zawsze są pewne warunki, które trzeba spełnić, by tak się właśnie stało. Obrót bonusem dla dobrego, doświadczonego typera nie stanowi jednak żadnego problemu. A zawsze jest to dodatkowa kwota na koncie, która może posłużyć do pomnożenia własnych oszczędności. Nie może zatem zaskakiwać, że bonusy tego typu są bardzo mile widziane w środowisku typerskim.

Promocje okolicznościowe

Co jeszcze jest oferowane przez Polskie firmy bukmacherskie, które są legalne i jednocześnie zajmują jedne z pierwszych miejsc w rozmaitych rankingach? Można np. liczyć na promocje okolicznościowe. Chodzi m.in. o bonusy, które są oferowane z powodu ważnego wydarzenia. Takich promocji nie brakuje chociażby z okazji Mistrzostw Świata, Mistrzostw Europy, Igrzysk Olimpijskich itp.

Ogólnie chodzi o to, że bukmacherzy internetowi chcą wtedy przyciągnąć do siebie jak najwięcej użytkowników. W przypadku takich wydarzeń nie brakuje szczególnej konkurencji na rynku. Każdemu podmiotowi zależy zaś na jak największych obrotach. W końcu firmy bukmacherskie mają swoje sposoby, by zarabiać. Mogą tak żonglować kursami, by niezależnie od końcowego wyniku wyjść po prostu na swoje. W związku z tym chcą mieć odpowiednio duże obroty, ponieważ to oczywiście wpływa na ich końcowe zarobki…

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.pl2230 PLN w bonusachKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Klienci też mogą również na tym skorzystać. Otrzymują freebety, czy pieniądze po wpłaceniu następnego depozytu itp. Dzięki temu można nie tylko emocjonować się konkretnymi wydarzeniami sportowymi. Poza tym można wygrać sporo pieniędzy (a ryzyko jest mniejsze niż zazwyczaj).

Bonusy za założenie konta przez znajomych

Aktualnie bukmacherzy online oferują także rozmaite gratyfikacje za to, że ktoś zarejestruje konto np. z naszego linka. Masz znajomego, który interesuje się zakładami bukmacherskimi? Dzięki temu możesz na tym skorzystać. Twój kumpel także. Wystarczy, że założy konto z Twojego linka i wpłaci określoną sumę pieniędzy (dokładne warunki zależą oczywiście od konkretnej firmy bukmacherskiej). Kiedy zostanie to odnotowane w systemie, otrzymasz pieniądze. Od Ciebie zależy, jak się będziesz dzielił gotówką z Twoim znajomym. A im więcej kolegów zainteresowanych sportem, tym lepiej.

Taki sposób dodatkowego zarobku jest całkowicie legalny i bezpieczny. Bukmacherzy online wywiązują się ze swoich obietnic w tym aspekcie. Warto zatem zastanowić się, bo na pewno masz wokół siebie minimum kilka osób, które – tak jak Ty – interesują się wydarzeniami sportowymi i chcą dzięki temu zarabiać pieniądze.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button