Nowe darmowe bonusy w zakładach bukmachera Fortuna

Fortuna, po latach stagnacji pod tym kątem, zaktualizowała swoją ofertę promocyjną, 7 lipca tego roku wprowadzając do niej sporo nowości. Już na start trzeba powiedzieć, że jest atrakcyjniejsza i stanowczo bardziej konkurencyjna, pod każdym kątem zmieniona na lepsze. Poniżej prześwietlamy każdy jej aspekt, wyjaśniając, na czym polega obecnie każdy z bonusów dostępnych u tego buka.

bonusy bukmachera fortuna
Zakłady bukmacherskie Fortuna – nowa oferta bonusów

Nowa oferta Fortuny – bonus od depozytu

W obracaniu środków na bonus od depozytu, o którym mówimy poniżej, nie możemy korzystać z oferty na Wirtualne Sporty.

Bonus od depozytu od zawsze stanowił podstawę oferty promocyjnej nie tylko Fortuny, ale i każdego innego bukmachera. Nie inaczej jest po odświeżeniu propozycji bonusowych tego buka. Jest on znacznie większy, bo pozwala na zdobycie nawet 2000 złotych w darmowych środkach (to dwukrotność tego, co dało się pozyskać wcześniej). Wymaga przy tym dokonania poniższych kroków:

  1. Wskazania chęci otrzymania bonusu w czasie rejestracji na stronie www.efortuna.pl.
  2. Dokonania pierwszej wpłaty w przeciągu 3 dni od tejże rejestracji.
  3. Postawienia dowolnego kuponu w czasie 4 dni od pierwszego depozytu.
  4. Czterokrotnego obrócenia środkami z pierwszego depozytu, na kuponach 3-zdarzeniowych o kursie całkowitym równym lub przekraczającym 1.60.

Bonus 29 PLN bez depozytu w STS!

Kod promocyjny: BETONLINE

Saldo główne zostanie zasilone środkami bonusowymi po spełnieniu tych właśnie warunków. Aby więc zyskać najwięcej, powinniśmy wpłacić równo 2000 złotych – dokładnie tyle trafi wtedy na nasze konto w środkach dodatkowych. Inni legalni bukmacherzy oferują również promocje i bonusy, jednak warunki obrotów Fortuna ma korzystniejsze dla graczy.

Nowa oferta Fortuny – zakład bez ryzyka

Zakład bez ryzyka dostępny jest w całej ofercie głównej za wyjątkiem Wirtualnych Sportów.

Bezpieczny zakład od zawsze był domeną bukmachera Fortuna – w nowej jej ofercie promocyjnej został on podwojony. Firma zwróci więc aż do 200 złotych (zależne od kwoty, jaką postawimy) od pierwszego postawionego przez nas kuponu, jeśli ten okaże się przegrany. Zrobi to automatycznie, bez potrzeby zgłaszania na to chęci. Jeżeli kupon będzie wygrany, pozyskamy naszą wygraną, bez potrzeby korzystania z tej poduszki bezpieczeństwa.

Chcąc wykorzystać bonus w pełni, powinniśmy postawić 227 złotych – mamy absolutną dowolność w wyborze tego, na co będziemy stawiać.

Nowa oferta Fortuny – freebet

Freebet w wysokości 20 złotych jest jedynym elementem oferty bukmachera Fortuna, który nie doczekał się większych zmian. Przyznawany jest on w postaci punktów w programie lojalnościowym Fortuna Klub Plus, w których stanowi on równowartość właśnie tej kwoty (2800 punktów). Aby go pozyskać, wystarczy dokonać pełnej aktywacji własnego konta. Nic nie każe nam wymieniać punktów właśnie na gotówkę – równie dobrze możemy dalej je zbierać, by odblokować sobie dostęp do atrakcyjniejszych bonusów.

Betfan kod promocyjny na bonus
Bukmacher Betfan – kod promocyjny na zakład bez ryzyka

W programie lojalnościowym każde 2 złote wydane na dowolny zakład z całej oferty Fortuny promuje nas 1 punktem FKP. Odpowiednią ich ilość można wymienić na nagrody – freebety oraz specjalne bonusy, ekskluzywne dla członków tego programu lojalnościowego.

Bonusy a oferta główna Fortuny

Poza wyjątkiem w postaci Wirtualnych Sportów, ze środków zdobytych za pośrednictwem nowych bonusów możemy korzystać w obrębie całej oferty głównej bukmachera Fortuna, w dowolny sposób nimi dysponując (w granicach możliwości, jakie dają). Do najważniejszych możliwych do obstawiania dyscyplin w jej obrębie należą:

  • piłka nożna, z pokaźnym pokryciem spotkań reprezentacyjnych i ligowych, w tym polskiej Ekstraklasy i 1. Ligi, której Fortuna jest tytularnym sponsorem (i którą z racji tego pokrywa najlepiej ze wszystkich bukmacherów);
  • siatkówka – z wieloma mniejszymi i większymi wydarzeniami na arenie klubowej i reprezentacyjnej;
  • koszykówka – z mnóstwem najpopularniejszych lig świata, nie tylko NBA;
  • e-sport – z popularnymi i mniej znanymi, ale posiadającymi swoje zaplecze e-sportowe grami pokroju League of Legends czy Overwatcha.

W ofercie jaką przygotował bukmacher Fortuna znalazło się też miejsce na wiele sportów uważanych przez wszystkich za bardziej niszowe. Większość popularniejszych spotkań można obstawiać w formułach live i prematch. Obie mogą korzystać z bonusów i obie nabijają obrót w przypadku tego od pierwszego depozytu.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button