Legalni bukmacherzy internetowi w Polsce w 2021 roku

Chcąc zająć się zakładami wzajemnymi w Polsce nie mamy tak łatwo, jak jeszcze kilka lat temu, kiedy to wystarczyło wybrać dowolnego bukmachera, by zacząć u niego typować. Wraz z nowelizacją Ustawy Hazardowej (dokonaną w 2017 roku) nie u każdego bukmachera, którego oferta znajduje się w sieci możemy grać legalnie. Którzy dają nam taką szansę i którym możemy powierzyć nasze środki finansowe mając pewność, że zrobimy to w zgodzie w prawem, a te będą bezpieczne – podobnie, jak nasze ewentualne wygrane? Wystarczy zapoznać się z poniższymi informacjami, dającymi wgląd na to, czym tak naprawdę jest obecnie legalna bukmacherka w naszym kraju.

nowi bukmacherzy 2021
Jacy nowi bukmacherzy w roku 2021?

Jak rozpoznać legalnego bukmachera?

W myśl obecnej formy Ustawy Hazardowej, legalny bukmacher to taki, który posiada oficjalną licencję przyznawaną przez Ministerstwo Finansów. Aby ją uzyskać, dany podmiot musi nie tylko się po nią zgłosić, ale też spełniać najwyższe standardy bezpieczeństwa i być obiektywnie zaufanym. Tak, aby zarówno typer, jak i nasz rząd mieli co do niego pewność. Istnieje również konieczność udostępniania graczom jednej jedynej formy wypłacania ich środków – za pośrednictwem przelewu na konto (celem kontrolowania i właściwego opodatkowania środków płynących na i z hazardu). 

Licencja przyznawana jest rozdzielnie, co oznacza, że konieczne jest pozyskanie dwóch – jednej do działalności stacjonarnej, jednej do tej Internetowej. Choć żaden legalny bukmacher nie jest zobowiązany do posiadania obu, większość z tych, którzy działają na terenie naszego kraju uzyskało je. Wszystkich legalnych polskich bukmacherów prezentujemy na liście w dalszej części tego poradnika. 

Bonus 29 PLN bez depozytu w STS!

Kod promocyjny: BETONLINE

Legalni bukmacherzy w Polsce w 2021 roku – u których możemy grać?

W chwili obecnej na polskim rynku internetowym działa kilkanaście podmiotów, z których nie każdy swoje usługi świadczy również stacjonarnie. Należy zwrócić uwagę, że pomimo posiadania licencji nie wszyscy operatorzy posiadają swoje serwisy internetowe – można przypuszczać, że wciąż przygotowuje swoją ofertę, by wejść z nią na rynek w najbardziej dogodnym dla niego momencie. U których bukmacherów możemy więc grać bez obawy o to, że robimy coś wbrew polskiemu prawu? U poniższych:

 1. E-Toto
 2. Fortuna
 3. Milenium
 4. STS
 5. Totolotek
 6. Traf Online (Traf)
 7. LV Bet
 8. Superbet
 9. Totalbet
 10. forBET
 11. BestBet
 12. PZBuk (Cherry Online)
 13. Betclic (BEM Operations Limited)
 14. Betfan
 15. eWinner
 16. BetX
 17. Noblebet / OKBet (Polski Bukmacher)
 18. Mr Bet

Pogrubieniem wskazaliśmy podmioty, których oferta jest już dostępna w Internecie i można z niej korzystać w całości poprzez tenże kanał dystrybucyjny.

sts bukmacher online kod promocyjny betonline
Betgames STS t gry karciane legalnie w Polsce

Przegląd oferty najlepszych internetowych bukmacherów w Polsce

Jak widać po powyższej liście, w kwestii tego, u kogo możemy obstawiać spotkania sportowe mamy spory wybór. Co jeszcze lepsze, możemy legalnie grać u dowolnej liczby operatorów. Polecane jest zresztą posiadanie konta co najmniej u kilku tych najważniejszych. Choć wiąże się to z koniecznością wielokrotnej weryfikacji u każdego z nich (zazwyczaj skanem dowodu osobistego), daje bardzo istotną możliwość lawirowania między ich – często zgoła odmiennymi – ofertami oraz skorzystania z bonusów powitalnych, do których dostęp daje każdy z nich. Poniżej przedstawiamy ofertę bukmacherów, którzy na naszym rynku liczą się najbardziej.

Legalny bukmacher STS

STS na rynku istnieje od 1997 roku i obecnie pełni rolę lidera na polskim rynku bukmacherskim. Na tle innych wyróżnia go między innymi:

 • solidny bonus powitalny – nawet 1200 złotych za darmo, zależne od kwoty pierwszej wpłaty;
 • bonus 29 PLN bez depozytu – wystarczy rejestracja na www.sts.pl i wpisanie kodu promocyjnego „BETONLINE„;
 • innowacyjne usługi, w obrębie których znaleźć można Betgames (obstawianie symulacji gier karcianych na żywo) oraz Sporty Alternatywne (bazujące na innowacyjnym algorytmie wirtualne ligi oparte na prawdziwych statystykach);
 • atrakcyjne stawki i bardzo szeroką ofertę.
najlepszy polski bukmacher sts
STS to najlepszy Polski bukmacher online – Teraz z bonusem 29 PLN

Legalny bukmacher Fortuna

Fortuna swoje usługi świadczy od 1996 roku, obecnie kusząc graczy:

 • bardzo szeroką ofertą – Fortuna wychodzi między innymi z najlepszą ofertą na 1 Ligę, której jest tytularnym sponsorem;
 • wielowarstwowym bonusem powitalnym, dającym środki na grę, punkty w programie lojalnościowym oraz pieniądze na tak zwany freebet (darmowy zakład – bez większych zobowiązań);
 • programem lojalnościowym, nagradzającym każdy zakład punktami, które później można wydać na zakup bonusów czy freebetów.

Legalny bukmacher Betclic

Choć Betclic Polska istnieje na polskim rynku najkrócej z naszej trójki (od 2018 roku), przyciąga graczy:

 • kompleksową ofertą, możliwą do typowania na żywo i przedmeczowo;
 • świetną aplikacją mobilną, która działa sprawnie i jest bardzo intuicyjna i czytelna;
 • bonusem powitalnym typu „cashback”, zwracającym nawet 500 złotych w przypadku przegranej na pierwszym kuponie.

5 / 5. Ocen: 1

Zakłady bukmacherskie

Back to top button