Czy Betclic Polska to dobra firma bukmacherska?

Czy na zakładach bukmacherskich można zarobić duże pieniądze? Oczywiście, że tak. Trzeba jednak posiadać fachową wiedzę w jednej ze swoich ulubionych dziedzin. Jeśli uwielbiamy piłkę nożną i bez problemu potrafimy wytypować wynik spotkań najpopularniejszych drużyn na świecie, nie warto czekać ani chwili dłużej. Świat zakładów bukmacherskich stoi przed nami otworem! W dzisiejszym artykule przygotowaliśmy dla Państwa recenzję jednej z popularnych firm bukmacherskich, która kilka lat temu miała ogromne powodzenie wśród zawodników. Mowa tutaj oczywiście o bukmacherze Betclic. Czy jest to legalna firma bukmacherska, z której usług można korzystać bez żadnych wątpliwości?

betclic Polska dobry bukmcher czy nie
Czy bukmacher Betclic Polska to bukmacher, u którego warto obstawiać?

Betclic – czy to legalna firma bukmacherska, której można zaufać?

Każda firma bukmacherska w naszym kraju do legalnego działania na obszarze Polski musi uzyskać specjalne zezwolenie od Ministerstwa Finansów. Brak takiego certyfikatu jest równoznaczny z tym, iż dana firma jest nielegalna i nie wolno korzystać z jej usług. Wielu starszych zawodników z pewnością pamięta, że Betclic niegdyś był jednym z najpopularniejszych bukmacherów w Polsce. Wszystko zmieniło się po znowelizowaniu ustawy antyhazardowej. Spowodowała ona, że firma zdecydowała się na opuszczenie polskiego rynku, a w konsekwencji witryna Betclic trafiła na rządową listę domen zakazanych. 

Okazało się jednak, że jakiś czas temu Betclic podjął działania mające na celu powrót na polski rynek zakładów bukmacherskich. Firmie dość szybko udało się uzyskać zezwolenie od Ministerstwa Finansów, dlatego można z całą pewnością stwierdzić, iż w chwili obecnej Betclic jest w pełni legalnym bukmacherem, z którego usług można korzystać bez obaw o przykre konsekwencje prawne.

betclic bonus bez depozytu
Legalny bukmacher Betclic Polska – Bonus cashback na 550 PLN

Strona internetowa bukmachera Betclic – jak się prezentuje?

Strona internetowa bukmachera Betclic www.betclic.pl została przygotowana na wzór poprzedniej, którą pamiętają doświadczeni zawodnicy tego bukmachera sprzed kilku lat. Jest to bardzo dobry zabieg, ponieważ dzięki niemu na skorzystanie z oferty bukmachera Betclic może skusić się pod wpływem sentymentu jeszcze więcej osób. Układ strony internetowej bukmachera Betclic nie różni się znacząco od stron, które prezentują inne firmy bukmacherskie.

Po lewej stronie witryny ulokowana jest lista dostępnych tam dyscyplin sportowych, które mogą obstawiać zarejestrowani tam gracze. Z kolei po prawej stronie ulokowany jest kupon, który można wysłać w dowolnie wybranym momencie. W tym tkwi właśnie przewaga internetowych zakładów bukmacherskich, że można realizować je przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu bez wychodzenia z domu. Na stronie internetowej bukmachera Betclic dominującym kolorem jest czerwony. Strona wyróżnia się czytelnością oraz przejrzystością, dlatego spodoba się z pewnością każdemu graczowi. Strona internetowa Betclic została przygotowana przez najlepszych profesjonalistów w tej branży. 

Jaką ofertę dla graczy przygotowała firma bukmacherska Betclic?

Każdy bukmacher, któremu zależy na zdobyciu jak największej grupy aktywnych zawodników, musi przygotować wystarczająco atrakcyjną ofertę. Czy z tym zadaniem dobrze poradził sobie Betclic? Tak, i to na piątkę z plusem. Oferta zakładów w Betclic obejmuje aż 40 dyscyplin sportowych, co jest niezwykle dobrym wynikiem. Są tu także mało spotykane dyscypliny takie jak biathlon, żeglarstwo czy petanque. Wśród popularnych sportów dostępnych w Betclic można wymienić piłkę nożną, piłkę ręczną, siatkówkę, futboll amerykański, hokej czy tenis stołowy. 

najlepszy polski bukmacher sts
STS to najlepszy Polski bukmacher online – Teraz z bonusem 29 PLN

Czy w Betclic są sporty wirtualne?

Fani sportów wirtualnych niestety będą zawiedzeni. Na ten moment nie są one dostępne w ofercie tej firmy bukmacherskiej. Chodzą jednak pogłoski mówiące o tym, że sporty wirtualne w ofercie Betclic pojawią się już niedługo. Jeśli tylko to nastąpi, dokonamy dla Państwa aktualizacji niniejszego artykułu. 

Betclic – oferta e-sportów 

W Betclic są dostępne e-sporty? Tak, oczywiście. Gracze bardzo cenią sobie ofertę tego bukmachera w tym zakresie. Można tam obstawiać gry takie jak CS GO, League of Legends, Overwatch czy też Star Craft 2. Liczba dostępnych tytułów nieustannie jest poszerzana, dzięki czemu użytkownicy mają o Betclic opinie coraz lepsze. 

Na jakie bonusy mogą liczyć użytkownicy bukmachera Betclic? 

Betclic tak jak wszyscy inni bukmacherzy w Polsce proponują nowo zarejestrowanym użytkownikom rozmaite promocje i bonusy. Na co mogą zatem liczyć nowi gracze tego bukmachera?

sts bukmacher online kod promocyjny betonline
Betgames STS t gry karciane legalnie w Polsce

Bonus cashback do 550 złotych w Betclic

Wzorem większości legalnych bukmacherów internetowych, Betclic także posiada bonus na start od pierwszego depozytu. Mowa tutaj o zakładzie bez ryzyka. Jeśli zdecydujemy się na wpłatę w wysokości 550 złotych i przegramy, nie stracimy wówczas ani złotówki. 

Cashout w Betclic – zasady działania

Bukmacher Betclic posiada również niezwykle zaawansowaną opcję cashoutu. W porównaniu z innymi bukmacherami jest ona znacznie atrakcyjniejsza. Cashout u tej firmy bukmacherskiej działa zarówno przed rozpoczęciem meczu jak i w czasie jego trwania. 

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button