Jak zacząć obstawiać w 2021? Poradnik bukmacherski dla początkujących

Oczywiście granie u bukmachera z sukcesami wymaga odrobiny szczęścia, ale także i wykorzystania swojego rozumu jak i umiejętności . Dlatego dzisiaj pokażemy Ci sposoby na to, abyś mógł zacząć grać (a potem wygrywać) u bukmacherów!

Jak zacząć obstawiać w 2021? Poradnik bukmacherski dla początkujących

Strategia obstawiania – bez niej, nie wygrasz

Oczywiście, zanim zaczniesz obstawiać, warto jest przejrzeć kilka poradników bukmacherskich. Jeśli chcesz przetestować daną metodę obstawiania, najlepiej postawić zakład tylko na kilka złotych. Warto też pamiętać, że bukmacherów nie da się łatwo pokonać, dlatego nie należy spodziewać się natychmiastowej wygranej, po tym jak obstawisz dwa lub trzy razy.

Obstawiając u bukmachera pamiętaj, że losowość ma duży wpływ na to, czy wygrasz, czy nie, dlatego musisz pamiętać, że zawsze istnieje możliwość przegranej. Najlepiej zacząć od zaplanowania budżetu na miesiąc. Przykładowo, możesz maksymalnie wydawać 150 zł na miesiąc. Z biegiem czasu, w miarę zdobywania doświadczenia i niezbędnej wiedzy, możesz dążyć do wyższych sum na obstawianie.

STS najlepszy bonus bez depozytu
STS najlepszy bonus bez depozytu

Naucz się analizy

Naturalnie nauka analizy bukmacherskiej nie jest łatwa, z racji tego, że musisz wiedzieć dosłownie wszystko o danej drużynie. Dlatego też na początku skoncentruj się tylko na tych aspektach, które są dla Ciebie korzystne i przybliżają Cię do Twoich celów. Jeśli nie jesteś zaznajomiony z tymi konkretnymi zakładami sportowymi, rozważ użycie niskich stawek – może to pomóc Ci zdobyć niezbędne doświadczenie i opracować dochodową strategię gry.

Zacznij korzystać z rankingów bukmacherskich

Korzystanie z nich pozwala zaoszczędzić sporo czasu, co jest bardzo ważne na samym początku. W większości przypadków początkujący będą wybierać zakłady na podstawie kursów lub bonusów.

Zwykle każdy opis w rankingu jest podsumowany w formie tabeli z kursami, dzięki czemu użytkownicy mogą uzyskać wyczerpujące informacje o kursie. Ponadto, oceniając atrakcyjność każdego kursu, ranking uwzględni również, czy są jakieś bonusy, które mogą dodatkowo zwiększyć twoją wygraną, ale przed skorzystaniem z danej promocji warto jest zapoznać się z jej regulaminem, oraz przede wszystkim sprawdzić, czy będziesz w stanie ją wykorzystać.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Fora bukmacherskie

Warto również zajrzeć na forum bukmacherskie – znajdziesz wiele analiz bukmacherskich i innych potrzebnych informacji, które mogą ułatwić Ci stawianie zakładów. Oczywiście zależy to od formatu, z którego korzystasz na forum, ale pamiętaj, aby zawsze sprawdzać informacje otrzymane z forum, ponieważ błędne informacje mogą uniemożliwić obstawianie zakładów z sukcesami.

Naturalnie warto jest pamiętać o tym, że legalni bukmacherzy też wysyłają swoich pracowników, aby sprawdzali co się dzieje na forach bukmacherskich, dlatego też z czasem warto jest dołączyć do bardziej zamkniętych grup, które nie wypuszczają poza swoje grono odpowiednich informacji o zakładach. W ten sposób będziesz w stanie częściej ogrywać bukmacherów, ale z drugiej strony bardzo ciężko się do takich grup dostać.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button