Gra bez podatku u bukmachera – czy to legalne?

Wielu doświadczonych oraz początkujących graczy zastanawia się nad tym, czy istnieje jakikolwiek sposób na grę u bukmachera bez podatku. W dzisiejszym artykule sprawdzamy, które firmy bukmacherskie mają tego typu promocje w swojej ofercie. Która firma bukmacherska ma najlepsze propozycje dla fanów zakładów bez podatku? 

jak obstawiać bez podatku
Gra bez podatku u bukmachera – czy to legalne?

Gra bez podatku u bukmachera – jak to działa?

Na czym dokładnie polega obstawianie u bukmachera bez podatku? Oczywiście nie chodzi tutaj o to, że dany bukmacher jest zwalniany przez polski urząd skarbowy od obowiązku opłacania tej daniny. „Gra bez podatku” to specjalna promocja, dzięki której firmy bukmacherskie dodają swoim graczom specjalne bonusy rekompensujące wydatki na podatek. Możliwość uzyskania większej wygranej jest dużym magnesem, który przyciąga do danych firm bukmacherskich szerokie grono graczy. W dalszej części artykułu omawiamy, jak gra bez podatku sprawdza się u najpopularniejszych polskich bukmacherów. 

Gra bez podatku w Betfan – jak obstawiać?

Jedną z najpopularniejszych firm bukmacherskich oferujących grę bez podatku jest bukmacher Betfan. U tego bukmachera od dłuższego czasu można korzystać ze specjalnej promocji, w której wybrane spotkania można obstawiać bez podatku od gier. Jej ogromnym atutem jest fakt, iż można z niej korzystać zarówno przy typowania na stronie www.betfan.pl i oczywiście w aplikacji mobilnej. Oferta, dzięki której można uzyskać dodatkowe 14% do wygranych i dedykowana jest wszystkim graczom korzystającym z aplikacji tego bukmachera.

Bonus 29 PLN bez depozytu w STS!

Kod promocyjny: BETONLINE

Promocja obstawiania bez podatku w Betfan obowiązuje na wszystkie ligi piłkarskie i sporty wirtualne. Można z niej korzystać na godzinę przed rozpoczęciem pierwszego meczu danego dnia bądź w trakcie spotkania na żywo. Jakie wymogi określił bukmacher Betfan graczom chcącym skorzystać z promocji na grę bez podatku? Trzeba postawić zakład AKO zawierający minimum pięć zdarzeń na kuponie po kursie w wysokości 1,20.

Gra bez podatku w Totolotek

U bukmachera Totolotek oprócz bonusów na start podczas rejestracji z kodem promocyjnym można korzystać ze specjalnych, dodatkowych promocji dedykowanych graczom. Legalny bukmacher pozwala swoim graczom na uzyskanie ekstra środków bonusowych z tytułu wygranych zakładów AKO. Wszystko to za sprawą promocji o nazwie „xTreme”. Gdy postawimy minimum 20 złotych depozytu na zakłady z minimum 3 zdarzeniami z kursem w wysokości 1,20 n a kuponie już możemy uzyskać bonus do wygranej.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
superbet.pl34 PLN freebetKod: BETONLINE
efortuna.pl2230 PLN w bonusachKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Im więcej będzie zakładów, tym większy uzyskamy bonus – maksymalnie może wynosić on nawet 30%. Środkami bonusowymi z tytułu zakładów AKO nie trzeba dodatkowo obracać. W trakcie wypłacania wygranej doliczany jest odpowiedni procent do wygranej. 

Jak w Fortunie obstawiać zakłady bez podatku?

Kolejną firmą bukmacherską, która proponuje swoim graczom ciekawą promocję na grę bez podatku jest Fortuna. U tego bukmachera promocje tego typu pojawiają się w sposób cykliczny. Promocja nosi nazwę Happy Hours oraz jest organizowana w trakcie istotnych wydarzeń takich jak na przykład Puchar Świata w Skokach narciarskich czy Mistrzostwa Świata w piłce nożnej. Zgodnie z zasadami tejże promocji na www.eFortuna.pl, godzinę przed każdym ze spotkań odbywanym w ramach określonego turnieju bądź zawodów jest możliwość obstawiania spotkań ze specjalnym bonusem kursowym w wysokości 1,14.

Jest to bonus, który w całości zrefunduje graczowi koszty związane z pokryciem podatku o wygranej od zakładów przedmeczowych. Ważne jest to, iż ta promocja obowiązuje na wszelkie formy zakładów – mowa tutaj zarówno o zakładach realizowanych za pośrednictwem punktów stacjonarnych oraz tych drogą online. 

5 / 5. Ocen: 5

Zakłady bukmacherskie

Back to top button