Jak obstawiać mecze w Betfan online?

Jeśli jesteś graczem młodszej daty z pewnością nie będą ci obce takie nazwy jak LV Bet, Betclic czy Etoto. Niedawno, bo zaledwie rok temu konkurencja ta rozszerzyła się o kolejną pozycję, jaką jest Betfan. Nowy bukmacher cieszy się schlebiającymi opiniami wynikającymi z dużej liczby atrakcyjnych promocji i szeroko rozwiniętej oferty zakładów. Po rejestracji skorzystamy z szybkich wypłat, możliwości rejestracji spoza Polski i co najważniejsze – legalnie działającej strony z zezwoleniem Ministra Finansów z dnia 29 października 2018 roku.

sporty wirtualne w betfan
Jak obstawiać mecze w Betfan online?

Wysoce rozwinięta oferta zakładów bukmacherskich w Betfan

W błędzie są ci, którzy myśleli, że potencjał oferty bukmacherskiej wynika z czasu obecności danego przedsiębiorstwa na rynku. Twórcy Betfan wykorzystując nabytą w przeszłości wiedzę na temat zakładów bukmacherskich wiedzą jak ważne jest oferowanie usługi kompleksowej. W zgodzie z tym podejściem organizatorzy do serwisu dodali aż 50 dyscyplin sportowych, w tym e-sport i sporty amerykańskie. Nie zabrakło innowacji w postaci sportów wirtualnych, zakładów live – na żywo oraz kategorii „rozrywka”.

Zdecydowanie najmocniejszy nacisk położono na najpopularniejszy sport świata. Piłka nożna w Polsce obejmuje spotkania aż do Ligi Okręgowej, to znaczy rozgrywek 6-klasowych, jest to oferta o wiele lepsza niż na przykład w Betclic Polska. Nie inaczej jest w przypadku innych reprezentacji – znajdziemy tutaj regionalne Puchary, mecze 4/5/6-ligowe, klasyfikacje/specjalne, a nawet ligi młodzieżowe.

Betfan kod promocyjny na bonus
Bukmacher Betfan – kod promocyjny na zakład bez ryzyka

Jeśli chodzi o możliwości tego bukmachera to warto wspomnieć o zakładach niestandardowych:

  • e-sport – kategoria ta obejmuje popularne strzelaniny (CS:GO, Overwatch), karciankę Hearthstone, King of Glory, gry Moba (LoL, Dota), strategicznego StarCrafta i Rocket League; oferta ta jest praktycznie bezkonkurencyjna, dorównuje jej jedynie TOTALbet,
  • rozrywka – zakłady niezwiązane z samymi spotkaniami, obecne są tutaj zakłady około-sportowe, związane z pogodą, polityką, show biznesem, wydarzeniami kulturowymi itp dziedzinami codziennego życia,
  • sporty wirtualne – alternatywa dla tradycyjnych rozgrywek; osadzone są wyłącznie w świecie wirtualnym; zdaniem wielu z racji tego, że są one generowane komputerowo działają podobnie co kasynowa ruletka – zero-jedynkowo – wygrywamy lub przegrywamy niezależnie od podjętej analizy.

Bonusy, promocje i benefity z rejestracji z Betfan

Betfan to świetna szansa dla łowców okazji. W serwisie po rejestracji na stronie www.betfan.pl czeka na nas kilka bonusów, które prezentują się w następujący sposób:

  • mega pakiet/pakiet pudziana – bonus składający się z 3 mniejszych bonusów; przy całkowitym obrocie wpłaconej kwoty (po kursie 2.0) otrzymamy jej 10% do salda bonusowego; po przyznaniu bonusu musimy obrócić go 5-krotnie kuponami z dwoma lub więcej selekcjami (po kursie 1.45 na zdarzenie) – wówczas na nasze konto zostanie przyznana 10-krotność salda bonusowego,
  • zakład bez ryzyka – promocja dla nowych graczy, pierwszy zakład o wartości do 100 zł objęty jest zabezpieczeniem; gdy przegrywamy otrzymujemy zwrot pieniędzy na konto bonusowe; aby z tego miejsca powędrowały na konto główne musimy wykonać 5-krotny obrót tymi środkami; dodatkowym warunkiem jest konieczność obrotu z min. 2 selekcjami na kuponie po kursie 1.45 każda,
  • bez podatku od gier – zwolennicy zakładów wielokrotnych przy obstawianiu kuponów o kursie min. 2.0 z min. 2 selekcjami o kursie 1.25 każde otrzymają wygraną powiększoną o brakujący podatek; grając w ten sposób na konto zamiast 86 zł otrzymamy 100 zł.
najlepszy polski bukmacher sts
STS to najlepszy Polski bukmacher online – Teraz z bonusem 29 PLN

Opinie o Betfan po ponad roku na rynku

Nieodłącznym elementem każdego biznesu jest krytyka. Jakkolwiek nie staralibyśmy się dogodzić swoim klientom, w ich gronie zawsze znajdą się osoby, które będą wypowiadać się o nas w sposób negatywny.

W przypadku Betfan gracze negatywnie mówią o konieczności wielokrotnego każdego bonusu – ten praktycznie zawsze trzeba obrócić aż 5 razy. Inni mówią, że marża bukmacherska w żadnym wypadku nie zaskakuje (wynosi 4 – 6%).

Po drugiej stronie opinie o Betfan są już dużo lepsze, wypowiadają się osoby zadowolone z możliwości obstawiania ulubionych sportów niszowych. Ich zdaniem w połączeniu z promocją bez podatku daje to świetne środowisko do tworzenia kuponów akumulowanych opartych właśnie na takich selekcjach. Za kolejny istotny plus uznaje się obecność kategorii „rozrywka”, w której znajdziemy ponad 100 różnych tematycznych zakładów. W serwisie dostępny jest FAQ, sekcja news, dzięki czemu gracze w szybki i przystępny sposób mogą rozwiać swoje najmniejsze wątpliwości.

Mało kto narzeka na obsługę klienta, wsparcie techniczne czy komunikację z firmą. Nie ma także problemów z szybką realizacją wypłat ani poruszaniem się po stronie internetowej na urządzeniach mobilnych. Pomimo braku dedykowanej aplikacji, doświadczenie użytkowników stoi na najwyższym poziomie.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button