Jak obstawiać single żeby wygrywać w zakładach sportowych?

W firmach bukmacherskich możesz grać rozmaite zakłady. Nie tylko najbardziej popularne single, ale także akumulowane (AKO). Te drugie składają się minimum z dwóch zdarzeń na kuponie. Dlaczego jednak coraz częściej eksperci doradzają (szczególnie osobom początkującym) obstawianie zakładów na single? Zobacz, jaki jest tego właśnie powód.

jak obstawiać zakłady na single
Czy typowanie singli to większa szansa na wygraną w zakładach?

Single to większa szansa na wygrywanie w zakładach bukmacherskich

Każdemu zależy na tym, by wygrywać w zakładach bukmacherskich naprawdę bardzo dużo pieniędzy. Tylko nieliczni rejestrują się w takich miejscach dla zabawy. Większość chce nie tylko fajnie spędzać wolny czas (np. po pracy), ale przy okazji również pomnażać własne oszczędności. Granie kuponów akumulowanych daje szanse na ewentualne bardzo duże wygrane. Tylko jednak czasami te wiktorie stają się faktem. Zazwyczaj trzeba liczyć się z porażkami. Szczególnie coś na ten temat mogą powiedzieć osoby początkujące. Oni nierzadko (na starcie swojej przygody ze światem hazardu) typują kupony składające się z kilkunastu albo nawet kilkudziesięciu wydarzeń sportowych. Zazwyczaj takie właśnie próby kończą się niepowodzeniem. Teoretycznie ewentualna wygrana robi naprawdę spore wrażenie.

Niektórzy pewnie w myślach już wydają te właśnie konkretne pieniądze. Rzeczywistość jest jednak brutalna. Wystarczy bowiem tylko jedna pomyłka, by kupon wylądował w koszu., a na to tylko czekają bukmacherzy internetowi, na nasz błąd A nawet faworyci mają czasami gorsze dni. Choćby w tym sezonie 2020/21 Liverpool FC przegrał na wyjeździe z Aston Villą, Real Madryt u siebie z Cadiz, FC Barcelona w delegacji z Getafe…

Bonus 29 PLN bez depozytu w STS!

Kod promocyjny: BETONLINE

Nawet będący w bardzo dobrej formie Bayern Monachium zanotował wpadkę i przegrał w delegacji z TSG Hoffenheim. A przecież tak naprawdę sezon dopiero wystartował. Granie singli mocno ogranicza ryzyko porażki. Starannie wyselekcjonowany typ to większa szansa na zwycięstwo niż kilka meczów na jednym kuponie. Lepiej zaś wygrywać mniej, ale regularnie. To ważna zasada, która powinna Ci towarzyszyć w świecie hazardu.

Potrzeba mniej czasu na analizowanie

Nie da się ukryć, że dokładna analiza to klucz do sukcesu jeśli obstawiamy za pieniądze. Oczywiście, nie jest tak, że to wystarczy, by systematycznie wygrywać. Niemniej jednak pracowitość na tym polu bardzo popłaca i zwiększa nasze szanse na regularne triumfy. Grając tylko jeden mecz na kuponie o wiele łatwiej jest wykonać dokładne analizy, prawda? To proste i logiczne. Co mają zrobić osoby, które grają zaś kilka, kilkanaście albo nawet kilkadziesiąt zdarzeń? Zazwyczaj tacy gracze typują trochę na zasadzie chybił-trafił. Bez większego zastanowienia umieszczają kolejne zdarzenia na kuponie. Do niczego dobrego nie może to zaś doprowadzić… Nic zatem dziwnego, że coraz więcej osób rezygnuje z takiego modelu gry. Pamiętaj, że ewentualne wygrane może i robią wrażenie, ale na krótko. Szybko bowiem okazuje się, że konkretny kupon jest po prostu przegrany.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
superbet.pl34 PLN freebetKod: BETONLINE
efortuna.pl2230 PLN w bonusachKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Chcesz wygrywać w zakładach bukmacherskich duże pieniądze? Nie tylko jeden raz, a regularnie? W takiej właśnie sytuacji swobodnie możesz zdecydować się na granie singli. Taki model gry powinien przynieść Ci określone zyski. Szczególnie jeśli będziesz dokładnie analizować konkretne wydarzenia. Bierz tak dużo czynników pod uwagę, jak tylko możesz. To pozwoli Ci na dokładne oszacowanie potencjału konkretnego klubu albo zawodnika itp.

Większe zyski w dłuższej perspektywie czasu

Statystyki pokazują w tym temacie jedno. Osoby, które grają single częściej po prostu wygrywają w zakładach bukmacherskich. A to przecież każdemu powinno przyświecać, prawda? Obstawianie zakładów bukmacherskich to nie tylko rozrywka ale dla dużej części graczy także sposób na życie. Przy stosowaniu odpowiedniego systemu gry (liczą się odpowiednie stawki i kursy; to wszystko musi być ze sobą dokładnie połączone) można uzyskać zaś naprawdę bardzo dobre rezultaty w dłuższej perspektywie czasu… Coraz więcej osób decyduje się właśnie na to konkretne rozwiązanie.

Betfan kod promocyjny na bonus
Bukmacher Betfan – kod promocyjny na zakład bez ryzyka

Ludzie mają świadomość, że zakłady bukmacherskie to maraton, a nie sprint. Można zagrać kupon składający się z kilkunastu albo kilkudziesięciu wydarzeń. Czasami nawet uda się wygrać. Istotne jest jednak to, by te wiktorie nie były sporadyczne, a systematyczne. Dlatego właśnie dużo zawodowców decyduje się na taki model gry. Tobie także to doradzamy. Szczególnie jeśli poważnie podchodzisz do tego tematu i zasadniczo nie masz zamiaru dokładać do tego interesu.

Jakie powinny być kursy minimalne?

Oczywiście, granie singli też wymaga stosowania kilku zasad. Aby regularnie wygrywać (i co najważniejsze wychodzić na plus), trzeba zatem wybierać odpowiednie minimalne kursy. Pamiętaj, by wszystko sobie tutaj dokładnie przekalkulować. Kursy minimalne muszą być tak dobrane do modelu gry, by przy konkretnej skuteczności osiągać zamierzone zyski… Zwróć uwagę na podatek. Jest on obecny w polskich, legalnych firmach bukmacherskich. Dużo zależy też od konkretnej skuteczności.

Osoby o większych umiejętnościach mogą pozwolić sobie na granie mniejszych kursów. Mają większa skuteczność, co pozwala im i tak wychodzić na swoje. Ogólnie nic nie stoi na przeszkodzie, by to wszystko przetestować grając za wirtualne żetony. Dzięki temu zobaczysz, jak dobrać do siebie określone parametry, by wszystko się ze sobą dobrze komponowało. To zaś bardzo istotna kwestia.

5 / 5. Ocen: 8

Zakłady bukmacherskie

Back to top button