Kiedy pod żadnym pozorem nie można obstawiać za pieniądze?

Eksperci – od tej branży – często poruszają rozmaite zagadnienia związane z zakładami bukmacherskimi. Rzadko jednak mówi się o tym temacie. Kiedy zatem warto sobie odpuścić obstawianie u bukmachera? W jakich sytuacjach wydawanie pieniędzy ze swojego wirtualnego konta – w buku online – nie będzie na pewno dobrym pomysłem?

kiedy przestac obstawiać
Kiedy skończyć z obstawianie w zakładach bukmacherskich?

Kłopoty w życiu prywatnym czy zawodowym

Dużo graczy często zastanawia się, jakie są najważniejsze aspekty, by regularnie wygrywać pieniądze w przypadku firm bukmacherskich. Na pewno należy mieć duże pokłady wiedzy i doświadczenie. Oczywiście, przydaje się też, jak zawsze, szczęście. Nie można zapominać również o właściwym zarządzaniu budżetem i stosowaniu optymalnego sposobu gry. Takiego, który będzie cechował się właściwym skorelowaniem ze sobą zarówno stawek, jak i kursów. Istotnym czynnikiem, często bagatelizowanym, jest właściwa analiza spotkań. Najlepiej po prostu zwrócić uwagę na wszystkie ważne czynniki. Wtedy będziesz miał większe szanse na to, że Twój faworyt rzeczywiście wygra ze swoim rywalem.

Do dokładnej analizy jest zaś potrzebna koncentracja. W tym momencie masz zaś rozmaite kłopoty? Nie do końca układa Ci się z drugą połówką? A może masz problemy z dzieciakami? Kłopoty mogą dotyczyć nie tylko życia prywatnego, lecz również zawodowego. Nie możesz dogadać się ze swoim szefem? Uważasz, że obarcza Cię zbyt dużą ilością obowiązków, a stawki cały czas są kiepskie? A może masz napięte relacje z kolegami lub koleżankami z pracy?

Bonus 29 PLN bez depozytu w STS!

Kod promocyjny: BETONLINE

W takiej sytuacji Twoja koncentracja nie będzie na optymalnym poziomie. W czasie analizy gracze często myślą bowiem o kilku sprawach jednocześnie. To zaś przyczynia się do tego, że trudno o dokładne wykonanie tego zadania. Jeśli zaś analiza nie będzie zrealizowana skrupulatnie, to trzeba liczyć się z tym, że kupon będzie przegrany… W takiej sytuacji lepiej jest po prostu odpuścić.   

Stan po spożyciu alkoholu to nie czas na obstawianie

Kiedy jeszcze typowanie w zakładach bukmacherskich tak naprawdę mija się z celem? Niektórzy grają po spożyciu „kilku głębszych”. To zaś kompletnie niedopuszczalne. Chcesz odpowiednio inwestować swoje pieniądze? Zależy Ci na tym, by regularnie pomnażać oszczędności? W takim razie musisz poważnie traktować tego typu kwestie. Gra pod wpływem alkoholu może i jest zabawna, ale nie ma nic wspólnego z zawodowym podejściem. Takie jest zaś wymagane, by systematycznie notować zyski. Często jest tak, że typerzy obstawiają zakłady – krótkoterminowe albo długoterminowe – których w innych okolicznościach na pewno by nie „puścili”… Na drugi dzień zazwyczaj gracze przeżywają spore rozczarowanie.

sts bukmacher online kod promocyjny betonline
Betgames STS t gry karciane legalnie w Polsce

Przeważnie granie po alkoholu kończy się bowiem dużymi przegranymi wynikającymi z absurdalnych typów. Legalni bukmacherzy w Polsce tylko czekaja na Twoja pomyłkę. Jeśli zatem nie chcesz, aby taka sytuacja wystąpiła w Twoim przypadku, to zrezygnuj z grania po spożyciu piwa, wina, szampana, wódki itp. Alkohol poprawia humor, ale też sprawia, że tracimy czujność. Stajemy się bardziej odważni i wtedy łatwiej jest nam – bez większego zastanowienia – wydawać pieniądze ze swojego konta. Bardzo rzadko kończy się to dla nas dobrze pod względem finansowym. 

Dlaczego nie warto się odgrywać po przegranym kuponie?  

To kolejny istotny temat. Zawodowi typerzy są w stanie przyjąć porażkę „na klatę”. Przegrana nie powoduje, że całkowicie zmieniają swój sposób gry, czy stawki itp. Oczywiście, nie przechodzą nad tym całkowicie do porządku dziennego. Po prostu analizują daną sytuację i wyciągają z tego konstruktywne wnioski. Amatorzy nie są w stanie tak postępować. Dla nich porażka to bardzo duża ujma na honorze. Chcą tak naprawdę natychmiast odegrać się za wcześniejsze niepowodzenia. To zaś zazwyczaj kończy się… jeszcze większymi stratami.

Kiedy działamy pod dużym wpływem emocji, to wówczas nie myślimy do końca racjonalnie. Aby wygrywać, trzeba natomiast mieć tak zwaną „chłodną głowę”. Osoby, które chcą szybko się odegrać, zazwyczaj typują za bardzo wysokie stawki. Nie ma rzecz jasna mowy o jakiejkolwiek analizie. Wszystko jest robione szybko, w pośpiechu. To często prowadzi do potężnych strat. Pamiętaj zatem, aby nigdy tak nie postępować.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button