Granie na zakładach budzi ogromne emocje

Na nasze zmysły sport bardzo mocno oddziałuje. Najpopularniejszym z nich jest piłka nożna. Jednak również siatkówka, piłka ręczna, koszykówka, hokej, boks itp. mają swoich fanów. Co jednak wzbudza w nas takie ogromnie emocje podczas zakładów bukmacherskich, o tym już dziś.

Granie na zakładach budzi ogromne emocje

Czy typowanie u bukmacherów jest bezpieczne dla psychiki?

Aby stać się dobrym graczem trzeba zwrócić uwagę na kilka rzeczy. Na początku wiedza na temat sportu jest tutaj niezbędna. Nie powinniśmy obstawiać sportów na których temat nic nie wiemy. Najłatwiejszą dyscypliną sportową jaką możemy obstawiać jest piłka nożna, ale bez wiedzy na temat typowania meczów lepiej tego nie robić. Obstawianie zwycięstwa mistrza świata ze słaba drużyną jest oczywiste, ale z czasem będziemy chcieli zabrać się za lepsze kombinacje. Nie mówimy tutaj jednak tylko o samych spotkaniach, ale o typach bukmacherskich takich jak ilości kartek w meczu, rzutów karnych, a także konkretnych strzelców.

STS najlepszy bonus bez depozytu
STS najlepszy bonus bez depozytu

Przy sukcesach i porażkach należy pamiętać, aby jednak zachować zimną głowę. Obstawianie wyników spotkań w zakładach jest traktowane jako grę hazardową i to taką o najsilniejszym stopniu uzależnienia. Jeżeli dany mecz mamy wytypowany, to nagle nasze emocje totalnie się zmieniają w porównaniu z tym, co byłoby, gdybyśmy go nie obstawili. W końcu mamy tutaj okazję, aby wiele zyskać, ale równie wiele stracić. Emocje stopniowo rośną aż do momentu rozstrzygnięcia. Wtedy przeradza się w radość lub euforię albo smutek, przygnębienie, złość, czy też gniew. Emocje przy typach tradycyjnych są olbrzymie, ale przy zakładach na żywo są one jeszcze bardziej podniesione, z racji tego że przewidzenie wyniku w trakcie rozgrywki jest jeszcze trudniejsze niż normalnie.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Jak silne emocje dopadają nas przy wygranych?

Często bywa tak, że ten rodzaj emocji był dosyć przyjemny i chce się go przeżyć raz jeszcze. Stan ten podobny jest jak po spożyciu alkoholu lub innych używek, potocznie nazywanym hajem emocjonalnym. Efektywny jest wtedy gdy gra jest bardziej ryzykowna. Działa to przez to, że wytwarza się dopamina czyli hormon szczęścia. Jej obecność sprawia, że jesteśmy bardzo szczęśliwi. Z czasem dopaminie towarzyszyć będzie też adrenalina. Połączenie dopaminy z adrenaliną dodaje motywacji i ogólnie nas wzmacnia. Tak uważają ludzie, którzy są pod wpływem tych dwóch czynników. Dobrą radą, aby przeciwstawić się zgubnym efektom ubocznym gier bukmacherskich jest posiadanie osoby bliskiej, która będzie w stanie nasze zapędy tonować. Warto także z takiej osoby poradzić się odnośnie uczuć względem naszych zakładów bukmacherskich.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button