Czy warto korzystać z płatnych typów bukmacherskich?

Nie brakuje graczy zakładów sportowych, którzy poważnie myślą nad obstawianiem typów bukmacherskich innych graczy. Kiedy będzie to rzeczywiście dobre rozwiązanie? A jeśli już, to na jakich zawodowych typerów się finalnie zdecydować? Co ostatecznie brać pod uwagę wybierając tego typu osoby?

płatne typy bukmacherskie
Kiedy zdecydować się na płatne typy bukmacherskie?

Kiedy zdecydować się na płatne typy bukmacherskie?

Nie każdy musi być specjalistą od typowania wydarzeń sportowych, politycznych lub rozrywkowych. Takie też są bowiem do obstawiania w legalnych firmach hazardowych. Są jednak osoby, które traktują to jako inwestycję. Wiedzą, że samodzielne typowanie na dłuższą metę co prawda nie ma większego sensu. Dlaczego? Aby regularnie wygrywać rzecz jasna trzeba posiadać m.in. dużo wiedzy. Przydaje się także doświadczenie i szczęście. Niezbędna jest dokładna oraz rzetelna analiza. Dochodzi zatem czynnik związany z czasem.

Nie posiadasz tych cech? Dodatkowo brakuje Ci czasu, ponieważ masz dużo obowiązków prywatnych oraz zawodowych? Chcesz natomiast regularnie wygrywać pieniądze w zakładach bukmacherskich? W takiej sytuacji można rozważyć granie płatnych typów. Może to oczywiście przynosić naprawdę regularne dochody. Trzeba jednak być bardzo ostrożnym. Zwłaszcza, że niestety jest wielu oszustów, którzy po prostu mają zamiar naciągnąć naiwnych na swoje, tylko w teorii, profesjonalne usługi.

najlepszy polski bukmacher sts
STS to najlepszy Polski bukmacher online – Teraz z bonusem 29 PLN

Jakich typerów wybierać?

Nie masz ogólnie smykałki do typowania? Interesuje Cię jednak taka właśnie forma inwestycji? Dużo zależy od wyboru odpowiedniego typera. Na początku warto zdecydować się na nowoczesny serwis, który oferuje tego typu usługi. Jest kilka stron internetowych, które się tym zajmują. Są to witryny znane oraz cenione. Działają w branży hazardowej już stosunkowo długo. Można tam znaleźć typerów polskich lub zagranicznych. Jesteśmy zdania, że najlepiej decydować się na zawodowców, którzy mają dwucyfrowy yield albo chociaż zbliżony do takiej wartości.

Trzeba oczywiście zwracać baczną uwagę nie tylko na ten parametr. Ważna jest również ilość zagranych typów. Najlepiej, aby była to minimum liczba trzycyfrowa. Warto sprawdzić, jak konkretny zawodowiec radzi sobie na przestrzeni całego roku kalendarzowego. Jeśli już chcesz zdecydować się na płatne typy, to od takiej osoby, która ma już pewne doświadczenie. Dzięki temu będziesz wiedział, czy możesz liczyć na stabilny zysk, czy np. będą (na podstawie statystyk) lepsze oraz dużo słabsze miesiące. Najlepiej wybierać też takich typerów, którzy skupiają się na maksymalnie dwóch dyscyplinach. Specjaliści nie typują bowiem wszystkiego, co wpadnie im po prostu pod rękę.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button