Sporty wirtualne w zakładach bukmacherskich online

Aktualnie gracze, którzy mają konto w zakładach bukmacherskich online, mogą zdecydować się na różne opcje dotyczące obstawiania. Ostatnio coraz wyraźniej można zaobserwować, że na popularność nie narzekają sporty wirtualne i e-sport, który szczególnie w Polsce jest bardzo lubiany. Czy warto poświęcać jednak swój czas na tego typu dyscypliny do obstawiania?

obstawianie sportów wirtualnych sts
Czy obstawianie sportów wirtualnych jest opłacalne?

Co jest do obstawiania w sportach wirtualnych?

Okazuje się, iż w profesjonalnych firmach bukmacherskich jest naprawdę multum opcji do wyboru. Swobodnie masz okazję postawić na zwykły mecz tego typu albo pojedynek tenisowy. Bez kłopotu można zdecydować się np. właśnie na sporty wirtualne. Najbardziej popularna jest piłka nożna. Gracze mają naprawdę dużo opcji do obstawiania. Chodzi m.in. o zakłady długoterminowe na cały sezon (w przypadku sportów wirtualnych trwa on znacznie krócej niż rzeczywisty). Można np. postarać się przewidzieć, który zespół wygra rozgrywki ligowe itp.

Nie brakuje też szeregu zakładów typowo krótkoterminowych. Odnoszą się one rzecz jasna stricte do danego starcia. Można zagrać, która drużyna wygra (HT albo FT), ile będzie bramek (under/over) itp. Tak naprawdę oferta zakładów zbyt mocno nie różni się od tej standardowej. Co jeszcze można obstawiać? W przypadku sportów wirtualnych do dyspozycji typerów jest również koszykówka. Nic nie stoi na przeszkodzie, by wytypować zwycięzcę poszczególnej kwarty czy całej potyczki. Niektóre zakłady bukmacherskie dają możliwość gry wirtualnego tenisa ziemnego. Tutaj także nie brakuje wielu opcji. Można spróbować zagrać za prawdziwe pieniądze, który zawodnik wygra poszczególnego gema, set, czy cały mecz.

Bonus 29 PLN bez depozytu w STS!

Kod promocyjny: BETONLINE

Im zaś więcej opcji, tym rzecz jasna lepiej. Dzięki temu można bowiem o wiele łatwiej wybrać takie zakłady (krótkoterminowe albo długoterminowe), które dadzą realne szanse na spore wygrane. W ogóle ostatnio naprawdę łatwo można zaobserwować, że coraz więcej bukmacherów internetowych wprowadza sporty wirtualne do swojej oferty. Bez kłopotu można zdecydować się na szereg rożnych zakładów, a oferta w tym obszarze jest naprawdę bardzo urozmaicona.

Jak to przebiega w praktyce?

Obstawianie sportów wirtualnych różni się pod wieloma względami w porównaniu do standardowych dyscyplin. M.in. nie trzeba aż tak długo czekać na rozstrzygnięcie zakładów. Weźmy pod lupę np. spotkanie piłki nożnej. Standardowy mecz trwa około 90 minut (plus to, co doliczy arbiter główny tej konfrontacji do I oraz II połowy). W przypadku sportów wirtualnych znacznie szybciej można poznać finalne rozstrzygnięcia. Dla wielu osób ta sprawa ma natomiast spore znaczenie. Dzięki temu nie trzeba długo oczekiwać na ewentualne wypłaty pieniędzy. O czym jeszcze nie wolno zapominać?

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl100 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Sporo typerów zastanawia się, jak przebiega proces zawarcia zakładu. Tutaj sprawa nie jest zbytnio skomplikowana. Wszystko wygląda podobnie (porównując to do normalnego trybu zawierania zakładów). Na początku musisz wybrać interesujący Cię typ. Potem trzeba wpisać kwotę pieniędzy, która będzie przeznaczona na zakład. Teraz wystarczy już tylko zaakceptować konkretny zakład. Cały proces nie trwa zbyt wiele czasu i jest generalnie banalnie prosty. Co ciekawe, nawet zakłady długoterminowe są szybko rozstrzygane. W końcu jeden sezon (w przypadku piłki nożnej) trwa… zaledwie jeden dzień.

Czy warto wydawać fortunę na sporty wirtualne?

Zastanawiasz się, czy będzie to dobra idea? Jakie jest nasze zdanie w tym temacie? Na pewno nie da się ukryć, że sporty wirtualne to bardzo ciekawa alternatywa. Szczególnie, kiedy mówimy po prostu o porządnych firmach hazardowych. Wybieraj tylko takie podmioty, które są legalne i mają odpowiednie dokumenty (podpisane przez Ministerstwo Finansów) na oferowanie zakładów wzajemnych na terenie Polski. Decyduj się na takie firmy, bo będziesz mógł grać i wygrywać (bez obaw o jakiekolwiek konflikty z prawem).

Betfan kod promocyjny na bonus
Bukmacher Betfan – kod promocyjny na zakład bez ryzyka

Coraz więcej legalnych bukmacherów internetowych włącza do oferty właśnie sporty wirtualne. Jest to na pewno odskocznia od standardowego sposobu na wygrywanie pieniędzy. Trzeba jednak od razu wspomnieć, że w tym temacie dużą rolę odgrywają algorytmy. To na ich podstawie są ustalane konkretne wyniki. Trzeba liczyć się z tym, że finalne rezultaty nierzadko mogą być niespodziewane. Jeśli zatem chcesz ograniczyć ryzyko, to nie powinieneś wydawać zbyt dużej ilości gotówki.

Potraktuj to jako ciekawą alternatywę, ale nie jako główny sposób na zarabianie pieniędzy. Na pewno bylibyśmy ostrożni z wydawaniem sporej ilości gotówki. Jednak np. zwykły mecz piłki nożnej czy tenisa ziemnego można o wiele lepiej przeanalizować. Dlaczego? Można wziąć pod uwagę szereg rożnych czynników, które wpływają na ostateczny rezultat konkretnej konfrontacji.

Jakie sporty wirtualne najlepiej typować?

Tak naprawdę nie ma jednoznacznej odpowiedzi na to pytanie. Wszystko zależy od tego, czym najbardziej się interesujesz. Tutaj zasada jest prosta. Jeśli np. poświęcasz relatywnie sporo czasu wirtualnemu futbolowi, to nie zmieniaj tego. Będzie Ci bowiem o wiele łatwiej zauważyć pewne mechanizmy, które obowiązują na tej płaszczyźnie. Nie zaszkodzi oczywiście spróbować każdej opcji, ale na dłuższą metę lepiej trzymać się tylko jednego sportu.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button