Co wpływa na nieprzewidywalność danej dyscypliny?

Zależy Ci na tym, by osiągać bardzo dobre wyniki finansowe w firmach bukmacherskich przez internet? W takim razie warto dokładnie zapoznać się z poniższym wpisem, gdyż może on pomóc w wygrywaniu z bukmacherem. Zobacz, co wpływa na to, że pewne dyscypliny są naprawdę trudne do przewidzenia….

jak wygrywać z bukmacherem
Co wpływa na wygraną w zakładach bukmacherskich?

Liczba zawodników

Gracze, którzy zarejestrowali konta w popularnych, legalnych firmach bukmacherskich mają okazję zdecydować się tak naprawdę na rozmaite opcje do wyboru. W dzisiejszych czasach można bowiem grać… praktycznie wszystko. Do dyspozycji typerów są nie tylko wydarzenia sportowe. Od razu trzeba podkreślić, że gracze swobodnie mogą zdecydować się na dyscypliny bardzo popularne oraz takie, które są zaliczane do kategorii „niszowe”. Poza tym można obstawiać wydarzenia polityczne albo nawet i rozrywkowe. To chyba zaś najlepiej pokazuje, że opcji jest naprawdę relatywnie sporo, a skala oferowanych usług jest szeroka. Jakie zatem dyscypliny wybierać, by było relatywnie jak najbardziej przewidywalnie?

Zawodowi Typerzy i Eksperci podkreślają, że im więcej zawodników na danym placu gry, tym trudniej jest przewidzieć to, co się koniec końców wydarzy. Jest to jednak logiczne. Jeśli na korcie tenisowym rywalizują ze sobą faworyt (będący w dobrej formie) i outsider, to wszystko wskazuje na triumf tego pierwszego, prawda? I tak się zazwyczaj dzieje. Faworyt musiałby zagrać katastrofalnie, żeby przegrać. Oczywiście, niespodzianki się zdarzają, aczkolwiek o wiele łatwiej jest oszacować formę tylko dwóch zawodników (a potem podjąć słuszne decyzje). Np. w spotkaniu piłkarskim mamy zaś na murawie łącznie 22 graczy. Chyba każdy zgodzi się, że przeanalizowanie ewentualnej dyspozycji każdego z nich jest bardzo czasochłonne.

Bonus 29 PLN bez depozytu w STS!

Kod promocyjny: BETONLINE

W sportach drużynowych outsiderom teoretycznie łatwiej jest sprawić niespodziankę. Szczególnie w ligach mniej popularnych. Czasami wystarczy tylko jedno gorzej działające „ogniwo”, by cała ekipa na tym ucierpiała. To nie wszystko. Jeśli np. w tenisie ziemnym faworyt ma kontuzję, to jest spora szansa, że przegra. Zwłaszcza wtedy, kiedy jego rywal nie ma problemów ze zdrowiem. Wydaje się zatem, że mimo wszystko sporty indywidualne są łatwiejsze do przewidzenia. Pod kątem zwycięstw ze strony faworytów, jak i niespodzianek.

Jakość sprzętu

W niektórych dyscyplinach jak lekka atletyka jakość sprzętu ma naprawdę spore znaczenie. Tak naprawdę czynnik ludzki nie jest tam aż tak istotny. Nie chcemy napisać, że schodzi na drugi plan. Warto zauważyć, że osoby znające się na konkretnej dyscyplinie swobodnie mogą oszacować to, co wydarzy się np. w trakcie najbliższego weekendu. Jest to bardzo łatwo dostrzegalne chociażby w przypadku F1. Ostatnio niekwestionowanym liderem jest Lewis Hamilton. Brytyjczyk bije kolejne rekordy i nie zamierza na tym poprzestawać. Oczywiście, Lewis Hamilton to znakomity kierowca. Co do tego nikt nie powinien mieć żadnych wątpliwości. Trzeba jednak zaznaczyć, że Brytyjczyk jeździ równie znakomitym bolidem. Tak naprawdę już na samym starcie ma zatem spory handicap.

Betfan kod promocyjny na bonus
Bukmacher Betfan – kod promocyjny na zakład bez ryzyka

Gdyby Lewis Hamilton przesiadłby się do najgorszego bolidu w całej stawce, to jesteśmy przekonani, że… rzadko byłby na podium. Tak samo jest w wielu innych dyscyplinach. Jeśli zawodnicy mają do dyspozycji nowoczesne sprzęty (lepsze w porównaniu do rywali), to jest spora szansa na to, że ostatecznie uda im się pokonać konkurentów. Im zaś jakość sprzętu jest do siebie bardziej zbliżona, tym końcowe wyniki są większą zagadką dla obserwatorów.

Warunki atmosferyczne

Chcesz unikać niespodziewanych rozstrzygnięć? Twoja taktyka opiera się na tym, by przede wszystkim zabezpieczyć kapitał? W takiej sytuacji warto unikać grania dyscyplin, w których warunki atmosferyczne mają sporo do powiedzenia. Najlepszy przykład to chyba bardzo lubiane (nie tylko w naszym kraju) skoki narciarskie. Zawsze będziemy pamiętać niedawny konkurs Mistrzostw Świata. Dawid Kubacki po pierwszej serii był praktycznie na samym końcu. W drugiej serii skorzystał jednak ze znakomitych warunków… i finalnie zajął pierwsze miejsce. To nie wszystko.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.pl2220 PLN w bonusachKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Wojciech Fortuna również skorzystał z nieco lepszej aury i udało mu się zdobyć złoty medal Igrzysk Olimpijskich w Sapporo. A to tylko kilka z przykładów. Generalnie skoki narciarskie (właśnie ze względu na warunki atmosferyczne) potrafią być momentami niezwykle loteryjne. Włodarze co prawda wprowadzili specjalne przeliczniki, ale one także nie są czasami w stanie zniwelować znaczących różnic. Trzeba być zatem ostrożnym grając te dyscypliny. Możesz bowiem wszystko dokładnie oszacować, przeanalizować itp. a koniec końców skoczek narciarski – będący w bardzo dobrej formie – przegra nie z rywalami, ale po prostu… z fatalnymi warunkami atmosferycznymi.

Krótki czas potyczki

Jedna ze sportowych zasad mówi, że im krótszy czas trwania danej rywalizacji, tym większa szansa underdoga na sprawienie niespodzianki… Dlatego – w celu uniknięcia takich rezultatów – warto być ostrożnym grając np. typy na pierwszą połowę, pierwszą tercję, pierwszy set itp. Im dłużej trwa konkretne starcie, tym faworyt ma większe szanse na udowodnienie tego, że jest po prostu lepszy od swojego konkurenta. Warto także decydować się na dyscypliny, które są rozgrywane stosunkowo długo. W takich właśnie sportach (statystycznie) jest po prostu mniej niespodzianek.

3 / 5. Ocen: 1

Zakłady bukmacherskie

Back to top button