Piłka nożna – jak najczęściej strzelane są bramki?

Najczęściej oglądasz mecze piłki nożnej? Na tej dyscyplinie chcesz w głównej mierze się skupić? Do Twojej dyspozycji są różnego rodzaju zakłady długoterminowe albo krótkoterminowe. Niektórzy starają się przewidzieć to, w jaki sposób zostanie strzelona kolejna bramka. Co oferują tutaj firmy bukmacherskie? Jak analizować tego typu wydarzenia?

jak obstawiać piłkę nożną
Piłka nożna – jak najczęściej strzelane są bramki?

Jakie zakłady można typować?

Dużo tutaj zależy od konkretnego bukmachera. Są jednak firmy bukmacherskie oferujące takie właśnie zakłady. Można np. zagrać, że pierwsza – albo kolejna w meczu – bramka padnie po strzale głową. Co jeszcze jest do wyboru? Typerzy mogą postawić swoje pieniądze na zakład, że trafienie zostanie zanotowane poprzez strzał głową.

Bonus 29 PLN bez depozytu w STS!

Kod promocyjny: BETONLINE

Do Twojej dyspozycji są również stałe fragmenty gry. Takie, jak rzut karny lub rzut wolny. Niekiedy można również zdecydować się zagrać, że pierwsza bramka będzie trafieniem samobójczym. Kursy są przeważnie bardzo wysokie. Trzeba jednak zauważyć, że takie sytuacje zdarzają się relatywnie najrzadziej.

Statystyki mogą dużo wyjaśnić

Jak typować tego typu zakłady dodatkowe w ramach piłki nożnej? Trzeba poprzeglądać rozmaite statystyki. Łatwo z tego wywnioskować, że statystycznie najwięcej goli pada po prostu po strzałach nogami. Tutaj już nie ma znaczenia dla bukmachera, czy będzie to kończyna lewa, czy prawa. Właśnie dlatego kursy na ten wariant są stosunkowo najmniejsze. W drugiej kolejności bramki są strzelane poprzez uderzenia głową. Kolejno mamy stałe fragmenty gry. Na samym końcu są natomiast trafienia samobójcze. Czasami takie niefortunne interwencje się zdarzają.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.pl2230 PLN w bonusachKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Te sytuacje mają jednak miejsce zdecydowanie rzadziej w porównaniu z golami zdobywanymi dzięki uderzeniom nogami albo głowami. Warto przeanalizować statystyki nie tylko biorąc pod uwagę ogólnie piłkę nożną. Najlepiej, aby te dane były bardzo szczegółowe. Zawodowi typerzy często analizują zatem informacje dotyczące konkretnej ligi lub nawet stricte drużyny.

Co jeszcze wziąć pod uwagę?

Zainteresowały Cię takie właśnie zakłady bukmacherskie? Jakie jeszcze informacje dobrze jest sprawdzić przed wydaniem ze swojego portfela gotówki? Na pewno trzeba zweryfikować to, kto jest najlepszym strzelcem konkretnej drużyny. Potem musisz sprawdzić, w jaki sposób ten zawodnik najczęściej zdobywa trafienia. Najlepszym strzelcem np. Barcelony jest Messi. Każdy kibic piłki nożnej wie, że Argentyńczyk najwięcej goli zdobywa zaś swoją lewą nogą. Jest chyba jasne, że piłkarze o stosunkowo niewielkim wzroście przede wszystkim szukają uderzeń nogami.

Natomiast napastnicy o słusznej posturze nierzadką zdobywają bramki również dzięki swojej głowie. Dobrze jest sprawdzić to, jak duży procent rzutów wolnych oraz karnych jest wykorzystywany przez osoby odpowiedzialne za stałe fragmenty gry. Tak samo, jak styl gry konkretnej ekipy. Są zespoły, które bardzo dużo strzelają z pola karnego, dystansu. Są natomiast drużyny, które mają zaś mnóstwo dośrodkowań. W tym drugim przypadku częściej zdobywane są natomiast bramki głową.

5 / 5. Ocen: 1

Zakłady bukmacherskie

Back to top button