Najlepsi bukmacherzy online

Najlepsi bukmacherzy online

Zawsze chciałeś posiadać konto w firmie bukmacherskiej? Teraz wreszcie masz 18 lat i możesz swobodnie sobie na to pozwolić? Jakie podmioty hazardowe online są w tym momencie najlepsze? W jaki sposób możesz zaś typować zakłady oferowane przez firmy bukmacherskie?

STS

Jeśli chodzi o rozmaite rankingi popularności, to bardzo często wygrywa właśnie ten bukmacher. Co warto wiedzieć o kuponach STS? Ogólnie należy rozpocząć analizowanie od tego, że jest to legalna firma hazardowa. W końcu STS ma m.in. odpowiednie papiery wystawione przez przedstawicieli Ministerstwa Finansów. Możesz tam zatem bez żadnych obaw i wątpliwości założyć konto. STS jest doświadczony. Wszak ta firma hazardowa działa na rynku od 1997 roku. Oferta powitalna dla nowych, spragnionych wrażeń użytkowników robi wrażenie. Masz bowiem sposobność np. wybrać bonus bez depozytu i zainkasować 25 PLN. Jak jednak zdecydujesz się na zrealizowanie pierwszej wpłaty, to nie będziesz narzekać. W końcu STS gwarantuje obecnie (stan na 20 października) 100% do 1200 PLN.

STS najlepszy bonus bez depozytu
STS najlepszy bonus bez depozytu

Fortuna

Innym na pewno godnym uwagi bukmacherem jest Fortuna. Ogólnie ta firma hazardowa ma bardzo podobne zalety. Rozpocznijmy od tego, że Fortuna także jest legalna. Możesz to sprawdzić, a nawet warto to zrobić na własną rękę, by mieć pewność. Dojdziesz jednak tak czy siak do takich samych wniosków. Potwierdzają to np. rozmaite rankingi legalnych firm bukmacherskich. Co jeszcze warto wiedzieć na temat Fortuny? Jest to firma bukmacherska doświadczona i bardzo lubiana. Co ciekawe, ten podmiot działa na rynku już od 1996 roku. Fortuna jest zatem nawet nieco starsza od STS. Jaka jest natomiast oferta powitalna dla nowych użytkowników? Robi ona także bardzo pozytywne wrażenie. Tutaj również możesz np. zgarnąć bonus bez depozytu w kwocie 20 PLN. Jeśli jednak zdecydujesz się na dokonanie pierwszej wpłaty, to na pewno tego nie będziesz żałować. Wszak Fortuna gwarantuje obecnie zakład bez ryzyka do 600 PLN. Na czym to wszystko jednak polega? Jak przegrasz premierowy zakład w Fortunie, to niczym się nie musisz przejmować (w końcu nie stracisz nawet jednego grosza ze swoich zainwestowanych środków).

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Jak możesz obstawiać zakłady bukmacherskie?

Okazuje się, że zakłady sportowe możesz obstawiać na szereg sposobów. Ostatnio bardzo popularna stała się np. mobilna aplikacja fortuna. Dzięki niej możesz typować nawet poza własnym domem lub mieszkaniem. Dlaczego? Potrzebna jest Ci do tego tylko aplikacja fortuna (np. na Twoim telefonie). Podobną ofertę ma STS. Możesz jednak obstawiać nie tylko dzięki apkom. Do Twojej dyspozycji są oczywiście m.in. strony internetowe. W ten sposób generalnie typuje coraz więcej osób. W końcu możesz obstawiać na swoje drużyny albo zawodników nawet bez wychodzenia ze swojego domu lub mieszkania. Jakie są zaś w tym momencie inne alternatywy? Zarówno STS, jak i Fortuna mają swoje punkty stacjonarne. Jeśli chcesz, to tam także możesz posyłać swoje kupony. Punkty stacjonarne są przeważnie zlokalizowane w miastach oraz większych miasteczkach.

5 / 5. Ocen: 1

Zakłady bukmacherskie

Back to top button