MRbet zakłady bukmacherskie online

Mrbet to bukmacher, który według oficjalnych informacji został założony już w 2018 roku, a licencję Ministerstwa Finansów na działalność Internetową otrzymał 9 stycznia 2020 roku. Firma pomimo otrzymania ponad rok temu uprawnień nadal nie wystartowała z oficjalną stroną internetową i nie wiadomo, kiedy tak naprawdę to nastąpi. Ze źródeł wiemy, że zarząd i właściciel Mrbet to osoby bardzo doświadczone w branży bukmacherskie, dlatego można się spodziewać, że start bukmachera powinien być dopracowany, a nowi gracze otrzymają solidną ofertę i pakiet bonusów powitalnych. Jak powinna wyglądać oferta dla nowych użytkowników, aby konkurować z blisko 20 legalnymi bukmacherami w Polsce?

OFERTA PRZEDMECZOWA I LIVE

Klucz do sukcesu to ciekawa oferta, która będzie uwzględniać wszystkie najważniejsze dyscypliny sportowe w zależności od trwającego sezonu (zimowy/letni). Absolutne minimum to 30 dyscyplin, jednak gracze stają się coraz wybredniejsi, dlatego Mrbet będzie musiał rozszerzyć swoją ofertę o dodatkowe kilka sportów, jeśli chcą przyciągnąć nowych graczy. Popracować trzeba przede wszystkim nad piłką nożną, która króluje wśród obstawiających. Doświadczeni gracze oprócz podstawowych typów szukają dodatkowych rynków, w których mogą wykazać się swoją wiedzą i sprytem. U niektórych bukmacherów możemy typować nawet ponad 300 różnych zdarzeń. Im więcej, tym lepiej.

Spotkania rozgrywane na żywo powinny posiadać wizualizację i dostęp do statystyk jak np. u bukmachera STS. Wszystko musi być przejrzyste i łatwe do rozszyfrowania dla tych mniej doświadczonych osób. Nie wyobrażamy sobie w dzisiejszych czasach i technice, aby strona internetowa nie posiadała profesjonalnej szaty graficznej z miłym dla oka układem zakładek. Dużym „boostem” byłoby wprowadzenie transmisji na żywo ze spotkań w różnych dyscyplinach sportowych. Jest to oczywiście kosztowne i trudne do zrealizowania ze względu na konieczność uzyskania uprawnień, jednak na ten moment w naszym kraju jest tylko kilka firm, które oferują live streaming na wysokim poziomie.

SPORTY WIRTUALNE I E-SPORT

Te dwie kategorie rozwijają się nieustannie od kilku lat, a technologia w sportach wirtualnych stoi na naprawdę bardzo dużym poziomie. Mrbet musi brać przykład od najlepszych i podążać za trendami wśród graczy. Wprowadzenie sportów wirtualnych to absolutny mus w dzisiejszych czasach. Bardzo dobrym wzorem do naśladowania jest np. bukmacher Noblebet, który ma aż 7 dostępnych dyscyplin z bardzo dobrą wizualizacją i dźwiękiem. Dodatkowo w każdej dyscyplinie możemy obstawiać mnóstwo zdarzeń, a w tle słychać anglojęzyczny komentarz. Pozostali bukmacherzy często zapominają o komentarzu lub nie udostępniają ciekawych rynków.

Naszym zdaniem perfekcyjne wyjście to wprowadzenie minimum 3-4 sportów z dobrym obrazem wideo i dźwiękiem. Umileniem jest także polski komentarz, który pojawia się u niektórych firm. Warto również dodać bonus powitalny mrbet typowo na sporty wirtualne. W kwestii e-sportu liderami są przede wszystkim Lvbet, forBET i STS. Prawdziwą nowością jest również wprowadzenie przez Noblebet streamingu online na platformie gejmingowej – Twitch. Najważniejsze gry w ofercie, które powinny się znaleźć w Mrbet to Counter Strike Global Offensive, League of Legends, Dota 2, Valorant, Starcfraft, FIFA, Call of Duty, Rainbow Six i Hearthstone.

BONUS POWITALNY MRBET

Promocje przy starcie nowych bukmacherów wzbudzają ogromne emocje, dlatego z prawdziwą niecierpliwością czekamy, co przygotuje dla nowych klientów bukmacher Mrbet. Przede wszystkim oferta powitalna powinna zawierać bonus od depozytu, który jest najpopularniejszą formą promocji wśród firm bukmacherskich. Nie wiemy, jaka to będzie kwota, jednak według danych nasi bukmacherzy najczęściej oferują przedział od 500 do 2500 PLN. Wyjątkiem jest bukmacher Totalbet z bonusem 100% do 5000 zł i nowy bukmacher BetX z promocją aż 100% do 7777 PLN. Jeśli Mrbet chce konkurować z najlepszymi, taki bonus powinien oscylować właśnie w tych widełkach i nie powinien być trudny do obrotu. Bonus od pierwszej wpłaty to tylko jeden z przykładów promocji, który dobrze się sprzedaje. Kolejnym atrakcyjnym benefitem jest zakład bez ryzyka (cashback).

Cashback to zakład, w którym stawiany przez nas pierwszy kupon posiada zabezpieczenie w przypadku porażki. Bukmacher wówczas zwraca nam 100% środków przeznaczonych na zakłady, a w przypadku wygranej kwota trafia na saldo główne. Największy cashback na naszym rynku posiada bukmacher Betfan i wynosi on aż 600 zł z 3-krotnym obrotem po kursie min. 2.00. Im łatwiejszy obrót, tym oczywiście bonus będzie atrakcyjniejszy dla nowych graczy. Pozostałe bonusy, które mogą się znaleźć w ofercie Mrbet to freebet (bonus bez depozytu), bonusy od 2 lub 3 wpłaty, gra bez podatku, zwiększone wygrane w kuponach AKO, bonusy na sporty wirtualne, gry karciane lub e-sport.

5 / 5. Ocen: 1

Zakłady bukmacherskie

Back to top button